Zilveren krekel, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.ca. 9.5cm., ca. 59gr.
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Oorhangers zilver 925/000, gerhodineerd. Chatelaine model met diverse gekleurde zirconias. Lengte ca 6,2 cm.
Ring, GG, 585/000, Strak model, wat recht lopend aan de bovenzijde met 2 balkjes aan de zijkant. Met in een rail 5 briljanten geklemd. Totaal 0.34 crt. ø 55, ca 4,8 gr
Ring WG 750/000, met een diamant, hoger op de ring gezet. Model lijkt een soort entouragering.ø 57. ca 3 gr.
Ring GG 750/000, met in het midden een ronde zetting met een briljant, ca 0.09 crt. ø 66. ca 4 gr.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.
Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U