Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodvork 89
Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR
Zilveren "Flo" 91
Zilveren "Flo"
Startprijs 500 EUR
Zilv. warmhoudschaal 92
Zilv. warmhoudschaal
Startprijs 725 EUR
Zilveren kraankan 93
Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren lepel 94
Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR
Zilveren bonbonschaaltje 95
Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wijnkan 96
Wijnkan

Resultaat:

30 EUR

Zilv. lepel. huwelijk 98
Zilv. lepel. huwelijk
Startprijs 60 EUR
Zilveren mergboor 99
Zilveren mergboor
Startprijs 175 EUR
Zilveren mergboor 100
Zilveren mergboor
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chatelaine oorhangers zilver 101
Chatelaine oorhangers zilver

Resultaat:

50 EUR

Rijring, GG,  5 briljanten 103
Rijring, GG, 5 briljanten
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Y-collier GG met citrien 104
Y-collier GG met citrien

Resultaat:

240 EUR

Ring GG 4 briljanten 105
Ring GG 4 briljanten
Startprijs 270 EUR
Verkocht
Ring GG onyx 106
Ring GG onyx

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 107
Bloedkoraal collier

Resultaat:

175 EUR

Ring WG entourage achtig 108
Ring WG entourage achtig
Startprijs 210 EUR
Ring GG met briljant 111
Ring GG met briljant
Startprijs 150 EUR
Thorapointer 113
Thorapointer
Startprijs 150 EUR
Zilv. lepel, huwelijk 114
Zilv. lepel, huwelijk
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren sauciere, groot 115
Zilveren sauciere, groot

Resultaat:

370 EUR

Engels zilv. koffiekan 116
Engels zilv. koffiekan
Startprijs 400 EUR
Tasbeugel 117
Tasbeugel
Startprijs 100 EUR
Zilveren dienblad 19e eeuw 118
Zilveren dienblad 19e eeuw
Startprijs 725 EUR