Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G