15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Prent, tandarts 1376
Prent, tandarts
Startprijs 100 EUR
Onyx pendulestel 3546
Onyx pendulestel
Startprijs 200 EUR
Staande Friese klok 3539
Staande Friese klok
Startprijs 500 EUR
Egyptische terracotta reliëf 6149
Egyptische terracotta reliëf
Startprijs 30 EUR
6 Zilveren gebaksvorkjes 340
6 Zilveren gebaksvorkjes

45 EUR

Ongesigneerd schilderij, boten 1369
Ongesigneerd schilderij, boten

35 EUR

Amerikaanse klok 3532
Amerikaanse klok

50 EUR

3 Borden 6142
3 Borden
Startprijs 10 EUR
Delfts bordje, 18e eeuw 6136
Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
30 Religieuze hangers 333
30 Religieuze hangers

30 EUR

2 Pandora armbanden 326
2 Pandora armbanden
Startprijs 170 EUR
Theepot, olifant 6100
Theepot, olifant

20 EUR

Ton Ancone, abstract 1333
Ton Ancone, abstract

60 EUR

Modern olieverf schilderij 1326
Modern olieverf schilderij
Startprijs 130 EUR
Zilveren schrijfset 46
Zilveren schrijfset

65 EUR

Kolompendule, inlegwerk 3503
Kolompendule, inlegwerk
Startprijs 450 EUR
4 Pors. beelden 6093
4 Pors. beelden

50 EUR

Kristallen karaf 39
Kristallen karaf

75 EUR

C. Cornelisz, stilleven kersen 1319
C. Cornelisz, stilleven kersen

80 EUR

Zilveren bowllepel 290
Zilveren bowllepel

70 EUR

Duitse schildpadpop 3073
Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR
Armband GG, gevlochten 32
Armband GG, gevlochten

500 EUR

Aardewerk vaas 6086
Aardewerk vaas

15 EUR

Ring GG met zirconia + ring GG bandmodel 283
Ring GG met zirconia + ring GG bandmodel
Startprijs 80 EUR