Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Divers speelgoed
Resultaat: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

Chinese schotel 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Startprijs 100 EUR

Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M

2 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

3 Kistjes Engeland
Resultaat: 25 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 20 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Twee kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Vervallen uit veiling

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

Servies Altmann Weiden
Startprijs 35 EUR

Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Opaline vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G

3 Delen kristal
Startprijs 25 EUR

Drie deel kristallen vazen.H.17-30cm., Cond.:G

Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR

Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U

Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

2 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G

3 Glazen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.

Divers tin
Startprijs 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G