Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Ongesigneerd 60cm. Cond.: G
Kruk 19e eeuw, Venetiaans model met moor als voet. Originele beschildering in goede staat. Bovenop met lederen poef 60x31x32cm. Cond.: G
Piet Zwiers (Meppel 1907 - 1965), olieverf op linnen, dorpsgezicht 60x80cm. Cond.: M
Grote antieke Weense vleugel, gemerkt Lyra. Zwart gelakt in goede staat
Omega heren horloge, GG, 585/000, rond model, seamaster Quartz met datum. Het horloge heeft een zwart leren band.
F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 100x80cm. Cond.: G