Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier sofa 1820 4036
Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Renaissance kast 4017
Renaissance kast

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Trumeaux 4010
Trumeaux

Resultaat:

4.500 EUR

Empire pendule 3547
Empire pendule
Startprijs 1.500 EUR
Empire pendule 1820 3513
Empire pendule 1820
Startprijs 1.500 EUR
Kanon 2019
Kanon
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp 2009
Bronzen hanglamp

Resultaat:

2.200 EUR

Parel collier, zwart 5 rij 208
Parel collier, zwart 5 rij
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren kelk 144
Zilveren kelk
Startprijs 1.500 EUR
Ebel horloge 60
Ebel horloge
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bestek 24-delig 1
Bestek 24-delig

Resultaat:

5.500 EUR

Vuurvergulde klok 3501
Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR
E.P. Molenveld, stilleven 1040
E.P. Molenveld, stilleven
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren inktstel 289
Zilveren inktstel
Startprijs 1.250 EUR
Mahonie kabinet 4021
Mahonie kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Empire kabinet 1820 4014
Empire kabinet 1820

Resultaat:

1.200 EUR

Franse pendule met figuren 3510
Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR
H. Cappelmann 1079
H. Cappelmann
Startprijs 1.200 EUR
Therese Schwartzer, portret 1008
Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.200 EUR
Henri Kley, zonnebloemen 1004
Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 1.200 EUR
Henri Kley, knotwilgen 1002
Henri Kley, knotwilgen
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren kraankan 93
Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR
C. van der Windt, stilleven 1104
C. van der Windt, stilleven
Startprijs 1.100 EUR
Vuurvergulde pendule 3599
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR