Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze barok-secretaire van mahoniefineer op eiken. Met origineel bronzen beslag (compleet). Gebogen schrijfklep met daarachter een gebogen binnenleven met lades, deurtjes e...
Zeldzaam antiek ingelegde (intarsia) schrijftafel, rondom ingelegd met ivoor en diverse houtsoorten. Heeft een opklapbaar blad waaruit met een mechanisme het schrijfgedeelte omhoog komt, met lade, tap...
Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.
Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.
Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G
J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...
Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G
Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G
Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm
Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...
J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...
Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.
Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G
Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.
Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....
Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.
Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.