Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm

Zilveren molentje
Resultaat: 75 EUR

Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U

Choker WG met briljanten
Startprijs 2.000 EUR

Choker, WG 750/000, verlopend V-model met in het midden 18 briljanten. Totaal ca 0.40 crt. ca 46 gr. Lengte 43 cm. Choker is voorzien van bakslot en veiligheidsacht.

Staafbroche WG met parel en briljant
Startprijs 300 EUR

Staafbroche, WG 750/000, met in het midden een strik met parel en diverse diamanten. Tevens zitten er aan de beide uiteinden kleine diamantjes. De broche is voorzien van een kanonsluiting.ca 7 gr.

Ring WG diamant
Startprijs 220 EUR

Ring WG, 750/000, speigelchaton met een diamant met oud slijpsel, ø 6 mm. Mooie royaal uitgevoerde band. ø 53. ca. 4 gr.

Broche granaat
Startprijs 320 EUR

Broche GG, 585/000 met granaat. 19e eeuws model met filigrain. ca 8 gr. ø3,5cm.

Ring GG Granaat
Startprijs 320 EUR

Ring GG 585/000, entourage model met in het midden een grote ovale granaat met daar omheen 16 kleinere granaten. ø 60. ca 9 gr.

Granaat armband
Startprijs 220 EUR

3 rij-ige granaat armband, ø ca 4,5 mm, met GG, 585/000, rondslot met granaat. Lengte 18 cm

Ring GG onyx
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000. Zegelring met onyx. Holmodel met breukjes in de band.ø 60. ca 6 gr.

Zilveren armband met 18 Wilhelmientjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband bestaande uit 18,5 zilveren wilhelmina- kwartjes, met ogen aan elkaar bevestigd. lengte 18,5 cm, ca 71 gr.

3 Zilveren ashangers
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren ashangers, 925, een hart, een bol flesje en een plat flesje. Hoogte ca 2,2 cm. ca 7 gr.

Ebel horloge
Startprijs 1.500 EUR

Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!

Chrysocolla collier met hanger diamant
Resultaat: 220 EUR

Collier bestaande uit Chrysocolla kralen, 6 mm, met WG, 750/000, slot met groen steentje. Aan het collier hangt een 19e eeuwse hanger met diamant in de vorm van een bloem.

Broche GG granaat
Resultaat: 80 EUR

Broche GG, 585/000, met grote ronde granaat ø 25 mm, gezet in een geschulpte rand met bewerking. Tevens als hanger te dragen. ca 13,4 gr.

Jugendstil wijnkan
Startprijs 700 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Zilveren theelepels 6x
Resultaat: 40 EUR

6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.

Zilv. bowllepel
Startprijs 150 EUR

Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met fraaie schelpvormige bak en gedraaide palissander houten steel. Onduidelijk Nederlands meesterteken, gekeurd anno 1873, 835/000 28,5x8cm.

Getorste thorapointer
Startprijs 150 EUR

Getorste houten thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen, aanwijspunnt Lapis-Lazuli. L.28.5 cm., Cond.:U

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G

Zilveren kandelaar
Startprijs 450 EUR

Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.

Zilveren theepot
Startprijs 725 EUR

Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...

Dupont aansteker
Resultaat: 100 EUR

Dupont aansteker, verguld, nieuw, rechthoekig model met lijnen 3.3x4.7cm. nieuwprijs €315,-

Zilveren visschep
Startprijs 220 EUR

Fraaie ajourgezaagde zilveren visschep met florale graveringen en ivoren steel. MT:. J.H. Schouten Amsterdam anno 1854, 835/000 ca. 90gr.

6 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.