Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

IJskoeler + Onderblad
Resultaat: 90 EUR

Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G

Zilv. lepel. huwelijk
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...

Zilveren mergboor
Startprijs 175 EUR

Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U

Zilveren mergboor
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U

Chatelaine oorhangers zilver
Resultaat: 50 EUR

Oorhangers zilver 925/000, gerhodineerd. Chatelaine model met diverse gekleurde zirconias. Lengte ca 6,2 cm.

Collier zilver met chatelaine
Resultaat: 50 EUR

Collier zilver 925/000, met diverse zirconias. Aan het collier hangt een chatelainehanger, ca. 9 cm lang, met meerder zirconias in diverse kleuren. De chatelaine heeft een clip en het collier kan op ...

Rijring, GG, 5 briljanten
Startprijs 420 EUR

Ring, GG, 585/000, Strak model, wat recht lopend aan de bovenzijde met 2 balkjes aan de zijkant. Met in een rail 5 briljanten geklemd. Totaal 0.34 crt. ø 55, ca 4,8 gr

Y-collier GG met citrien
Resultaat: 240 EUR

Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.

Ring GG 4 briljanten
Startprijs 270 EUR

Ring GG 585/000, fantasie slagmodel met 4 briljanten gezet in WG 4 poot-chatons. Totaal ca. 0.20 crt. ø 55. ca. 5 gr.

Ring GG onyx
Resultaat: 60 EUR

Ring GG 585/000. Zegelring met onyx ø 57. ca 3,7 gr

Bloedkoraal collier
Resultaat: 175 EUR

Collier met bloedkoraal. Verlopend met cylindervormige kralen. Voorzien van GG, 585/000, bolslot. Lengte 42 cm.

Ring WG entourage achtig
Startprijs 210 EUR

Ring WG 750/000, met een diamant, hoger op de ring gezet. Model lijkt een soort entouragering.ø 57. ca 3 gr.

Collier parel aquamarijn
Resultaat: 275 EUR

Zoetwaterparelcollier met kleine aquamarijnkraaltjes, om en om, met WG hanger met diamant oudslijpsel , in spiegelchaton met WG sluiting met parel. Lengte 42 cm

Zilveren armband, horlogeketting
Resultaat: 55 EUR

Zilveren horlogeketting vermaakt tot 5 rij-ige armband met bakslot en 2 vergulde stukken in het midden. ca 21 gr.

Ring GG met briljant
Startprijs 150 EUR

Ring GG 750/000, met in het midden een ronde zetting met een briljant, ca 0.09 crt. ø 66. ca 4 gr.

Collier GG Frans Gourmet
Resultaat: 500 EUR

Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten

Thorapointer
Startprijs 150 EUR

Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U

Zilv. lepel, huwelijk
Startprijs 70 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.

Zilveren sauciere, groot
Resultaat: 370 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Engels zilv. koffiekan
Startprijs 400 EUR

Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.

Tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U

Zilveren dienblad 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U

Zilv. melk & suikerpot
Startprijs 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

Zilv. lepel, huwelijk
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Fabriek Reinhard Ruppertz Solingen (D) ca. 1903, ca. 64gr. L.: 22,5c...

Divers plated bestek
Startprijs 35 EUR

Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G

Zakhorloge
Resultaat: 95 EUR

Antieke Engels Sterling zilveren zakhorlogestandaardetui, gedeeltelijk opengewerkt en versierd met rocailles. De lederen achterzijde is voorzien van een knipsluiting. 925/000. 10x11x3cm. Cond. U

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.

Zilv. lepel, huwelijk
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. F. Reusch & Sohne Elmshorn (D) ca. 1911, ca. 64gr. L.: 22,5cm.

Zilveren poederstrooier
Startprijs 225 EUR

Grote Engelse sterling zilveren tafelstrooier met hand ajourgezaagde afneembare dop. 925/000, begin 1900. MT: M.T.Birks, H.23cm., ca. 185gr.

Raymond Weil horloge
Startprijs 275 EUR

Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos

Armband GG pantera
Resultaat: 200 EUR

Armband, GG 585/000, Pantera model 3 rijig, 6 mm breed. ca 10,6 gr. Lengte 18,5cm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsachtje.

Zilveren broche Barnsteen
Startprijs 60 EUR

Broche, grote barnsteen, peervormig model ca 7,8x5,5cm, met bijzondere insluitsels en reliefen. Rond de steen is een royale zilveren zetrand gemaakt.

Collier goudsteen met kruishanger
Startprijs 500 EUR

Collier bestaande uit goudsteen kralen, ø 6 mm, met om de 5 kralen opengewerkte GG 585/000 kralen, totaal 14. Het collier is voorzien van een GG 585/000 bolsluiting. In het midden van het collier hang...

Ring GG Charisma, Briljant
Startprijs 480 EUR

Ring GG 585/000, Charisma model Sandine, met een grote punt aan de zijkant met bewerkte bovenzijde. Hierin zitten meeerdere briljanten pave gezet. ca 0.19 crt. ø 57 ca 9.5 gr

Broche GG 4 parels
Resultaat: 90 EUR

Broche GG 585/000, fantasie bewerkt model met 4 parels. ca 5,7 gr

3 ivoren colliers
Startprijs 80 EUR

Drie colliers gemaakt van ivoor. 1 collier met in het midden vogels en daarnaast bloemen, 46 cm.1 collier gemaakt van bewerkte tonnetjes, 46 cm, en 1 Y- collier gemaakt van dunne kraaltjes ivoor en on...

Hanger GG 19e eeuws
Startprijs 240 EUR

Hanger GG, 585/000, 19e eeuws rondmodel met knopjes en diverse pareltjes. ø hanger ca 3,1 cm. ca 8 gr.

2 3 Rij-ige collier
Startprijs 30 EUR

Twee colliers, beide bestaan uit 3 losse kettingen, gourmet, koord en fantasie.

Bloedkoralen armband en collier
Resultaat: 220 EUR

Bloedkoralen armband, tonnetjes model, 4 rij-ig met GG slot met grote ronde bloedkoraal. Lengte ca 18 cm. De armband is voorzien van een GG veiligheidsketting. En een bloedkoralen straafjescollier met...

Armband zilver ogen
Resultaat: 50 EUR

Armband zilver 925/000, bestaande uit grote ovale strakke schakels. Met karabijnhaak. Lengte 19 cm. ca 23.5 gr

Rijke barok flacon
Resultaat: 380 EUR

Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U

Zilv. lepel, huwelijk
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. S. Abraham Berlijn ca. 1897, ca. 45gr. L.: 21,5cm.

Plated servies met tablet
Resultaat: 30 EUR

Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.

Bijbel 1853
Startprijs 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1853 net dubbele zilveren sloten 835/000, MT: S.T.Reitsma Lemmer. 17x10x7cm., Cond.:U

Zilveren koffiekan
Startprijs 550 EUR

Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U

Schildpaddoosje, zilv. mont.
Resultaat: 100 EUR

Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G

Zilveren kelk
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel, Duitsland. Onbekende meester en plaats ca. 1905, ca. 49gr. L.: 21cm.

Zilv. vork + schep
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U

Silverplated aansteker
Startprijs 80 EUR

Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.

2x Melkkannetje + Suikerpot
Startprijs 190 EUR

Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.

Zilv. servies 3-delig
Startprijs 700 EUR

Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U

Parelcollier, ZW wit
Resultaat: 120 EUR

Parelcollier, wit, zoetwater, ca ø 12 mm. Met zilveren veeroog ( gerhodineerd) ø 12 mm. Lengte 45 cm.

Oorknoppen zilver, parel
Startprijs 20 EUR

Oorknoppen zilver 925/000, Gerhodineerd rondje ca ø 2 cm, met in de rand een klein stukje bezet met zirconias. In het rondje zit een parel van ø 9 mm. ca 6.7 gr

Zilveren horloge groen
Startprijs 45 EUR

Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm

Bloedkor. halsketting
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...

Zilveren horloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren dameshorloge, 835/000, bewerkt met bloemen. de band bestaat uit grote bloemvormige schakels. Met bakslot en veiligheidsketting. Lengte ca 16,5 cm.

Zilveren coll. met 2 munten
Resultaat: 45 EUR

Zilveren Venetiaans collier, 925/000, 68 cm, met 2 munten,1 rijksdaalder uit 1961 en een 5 mark munt 1687-1753. Beiden voorzien van zilveren rand. ca 44 gr.

Collier GG, ovale schakels
Resultaat: 190 EUR

Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr

Broche camee
Startprijs 200 EUR

Broche, GG 585/000, camee broche 3,4x2,8cm met getorste rand. ca 9 gr.

Ring WG met steen
Startprijs 220 EUR

Ring WG, 585/000, zegelring model met in het midden een vierkante zetting met een briljant ca 0.14 crt. ø 50. ca 9 gr.

Armband zilver, diverse edelstenen.
Resultaat: 90 EUR

Armband, zilver gerhodineerd, 925/000, met diverse edelstenen gezet in gladde ronde zettingen. Lengte 19 cm. ca 13.7 gr

Bloemring zilver
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000. Gerhodineerd model met aan de bovenzijde een vorm van een bloem. Daarin zitten diverse edelstenen met diverse kleuren. De randen om de blaadjes zijn voorzien van zirconias. ø 62, ...

Collier GG vierkante schakels
Resultaat: 440 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm

Ring GG, trouwring
Startprijs 50 EUR

Ring GG 585/000,trouwring. Bol model. ø 55 ca 2,4 gr.

2 Zilv. scheppen
Startprijs 95 EUR

Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U

3 Zilv. Oostzee-lepels
Startprijs 180 EUR

Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...

Plated koffieservies 4
Startprijs 30 EUR

Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.

Zilver beugeltas
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U

Zilveren varken
Resultaat: 700 EUR

Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.

Zilv. gebakschep
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 275 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

6 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G

Zilv. tang + cakeprikker
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...

2 Zilveren vorken
Startprijs 95 EUR

Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U

Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U

Citrien collier
Startprijs 1.650 EUR

Collier met 4 rijen citrien kralen, ø 8 mm, met ovale sluiting met grote citrien waar omheen diamanten gezet zijn in een soort bloemvorm. De bevestiging is gemaakt van mooie royale GG zijstukken. Leng...

Ring GG en Choker GG
Startprijs 275 EUR

Ring GG en bijpassende choker GG merk Q8, gemaakt van ruw bewerkt goud met een groene markiesvormige steen. ø ring 54 en lengte choker 40 cm. totaal gewicht: ca. 9.8 gr

Ring GG met briljant
Resultaat: 95 EUR

Ring GG, 585/000, met rechthoekige bovenzijde, gerhodineerd met in het midden een briljant en daar omheem bewerking. ø 55, ca 2.2 gr

Staafbroche parel briljant
Startprijs 150 EUR

Staafbroche, GG 585/000, 19e eeuws model met diamanten, oudslijpsel en kleine parels. Lengte 4,8 cm. ca 2 gr.

Ring zilver zirc
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000, gerhodineerd strak slagmodel met grote zirconia. ca 7.8 gr.

Oorstekers langwerpig zilver
Resultaat: 25 EUR

Oorstekers, zilver/gerhodineerd, 925/000 met langwerpig geslepen zirconias. Lengte 2 cm, ca 10 gr.

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel 3 delen zilver: een zilveren Gourmetarmband, holle bolle schakel, ca 1 cm breed, zilveren fantasiering, mat-glimmend met opening aan de onderzijde, Zilveren steekspeld in de vorm van een filigra...

Broche peervormig met kwastje
Startprijs 220 EUR

Broche GG, 585/000, peervormig 19e eeuws model met kwastje. ca 5 gr. 4x2,8cm.

Granaat choker
Startprijs 400 EUR

Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...

Horloge GG Eusi
Resultaat: 330 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.

Zilveren broche en gesp
Resultaat: 35 EUR

Zilveren broche met dubbele knoppen en een zilveren gesp met filigrain en diverse knoppen. ca 43 gr.

Ring GG slagmodel donkere steen en zegelringetje
Startprijs 20 EUR

Ring GG, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.

2 Zilv. scheppen
Startprijs 75 EUR

Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U

Zilveren servies
Startprijs 680 EUR

Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.

Divers plated
Geen vanafprijs

Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G

Zilveren poederdoos, 835/000
Startprijs 60 EUR

Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.