Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot
Startprijs 35 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met blauw landschapdecor. 16xø16cm., Cond.:G

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor en geschulpte rand in zeer goede staat 4xø22,5cm. Cond.: G

Goud imari sierbord
Resultaat: 80 EUR

Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G

Satsuma dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote Satsuma keramieken dekselvaas met handbeschilderd decor van geisha's, kustplaats en schepen. Deksel gelijmd 63xø31cm. Cond.: R

2 Satsuma vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G

Goud imari sierbord
Resultaat: 90 EUR

Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G

3 Groene gemberpotten
Resultaat: 20 EUR

Drie Chinees keramieken gemberpotten met groen glazuur 6-kantig, 19e eeuw 9-13cm. Cond.: G

Chinese vaas
Startprijs 35 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 43xØ9cm., Cond.:G

2 Imari vazen
Resultaat: 25 EUR

2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G

2 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden met bloemen, vlinders en vogels 20e eeuw in goede staat.

2 Chinese bordjes
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bordjes met figuren- en bloemendecor. (1 chip) Ø12.3 cm. Cond.:R/G

3 Oude borden Delft
Startprijs 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

3-Delig Satsuma set
Startprijs 20 EUR

3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.

2 Franse vazen
Startprijs 15 EUR

2 Antieke oorvazen, keramiek met craquelé glazuur. (1 oor gelijmd), gelithografeerd figurendecor, gemerkt L.S. Premier. 31x20x13cm., Cond.:R/G

6 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Royal Doulton, Lilien porzellan, Royal Mosa en Langenthal. ca. 18-22cm., Cond.:G

2 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G

Diverse borden
Startprijs 15 EUR

Twaalf antieke Societe Ceramique Maestricht borden ca. 1900 o.a; Wilhelmina, Martinitoren etc. ø20-ø23cm. Cond.: G

Porseleinen vaasje, Empire
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G

Goudkleurige vaas
Startprijs 80 EUR

Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G

13-Delig gebaksstel
Resultaat: 10 EUR

13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G

Restservies, bloemmotief
Startprijs 20 EUR

Oud Zuid Holland keramieken restservies ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit; 12x borden, 2x botervloot, 1x grote ovale schaal en 4x kleine ovale schalen Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers keramiek en porselein, oud en antiek, o.a. Chinees, Delfts, Duits en Engels. Bijzonderheid diverse Duitse miniatuur steengoed kannetjes in 16e eeuwsw strijl, 19e eeuw? sommige delen besch...

Servies Imperium Austria
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

Servies Altmann Weiden
Startprijs 35 EUR

Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G

Hollands kaststel
Startprijs 10 EUR

Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Startprijs 40 EUR

Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G

8 Kop&Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht porseleinen mocca-kopjes met onderschotel, Frankrijk o,a; Limoges met gouddecor en voorstellingen 20e eeuw ca. 9cm. Cond.: G

4 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Vier delen Wedgwood Engels bisquit porselein 1954. Bestaande uit; 1x hartvormig schaaltje, 1x vaasje, 1x asbak en 1x schaaltje in schelpvorm 11-13cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Startprijs 20 EUR

Oud Delfts porseleinen bord met bloemdecor 2e helft 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G

Servies + Etagere
Startprijs 50 EUR

Engels porseleinen brunch-servies, gemerkt Staffordshire Furnivals England, bestaande uit; 2 grote etageres, 8 kop&schotels, koffiekan, melk- en suikerpot en 5 bordjes, Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

2 Aardewerk vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R

Majolica bloempot
Resultaat: 20 EUR

Antieke majolica bloempot Jugendstil, gemerkt Wessel Bonn 1026. groot stuk ingelijmd 22x25,5cm. Cond.: M

4 Borden, Nymphenburg
Resultaat: 20 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

Japans theeserviesje
Startprijs 50 EUR

Japans porseleinen theeservies ca. 1940 met groen-goud drakendecor, bestaande uit; theekan, melkkan, suikerpot en 11 kop&schotels (1 schotel kapot) Cond.: G

Chinese schaal
Startprijs 20 EUR

Grote Chinees porseleinen kom ca. 1900 met bloemmotief en samurai te paard 12xø25,7cm. Cond.: G

6 Borden, Rürstrand
Resultaat: 20 EUR

Zes Rörstrand porseleinen sierborden ca. 1900 met handbeschilderde figurenmotieven en gouddecor in goede staat ø21cm.

Servies Bavaria
Resultaat: 100 EUR

Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Engels blauw servies
Startprijs 25 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

2 Aardewerken schalen
Startprijs 15 EUR

Twee delen Duits Art Deco aardewerk, gemerkt (Stubl of Stabl?) 30-er jaren. Zwart/griojs en wit verlopen glazuur; 1x schaal op 3 pootjes 6xø24cm. en 1x schaal met hengsels 7x20x18cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 10 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.

6 Delen tin
Startprijs 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G

Twee vleespennen
Startprijs 35 EUR

-

Loddereinflesje zilv.dop
Startprijs 60 EUR

Gevallen

2 Gemberpotjes
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G

6 Regout borden
Startprijs 30 EUR

Zes oude Petrus regout Maastricht keramieken borden ca. 1900; 2x design Wild Rose, 2x design Amazon en 2x design Orient ø23-ø26cm. Cond.: G