Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits keramieken vaas
Resultaat: 10 EUR

Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G

Weimar porseleinen schaal
Resultaat: 15 EUR

Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R

Kaststel
Startprijs 30 EUR

3-Delig Hollands porseleinen kaststel (Nr. 3102) 1e helft 20e eeuw, deksel beschadigd 33x17x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: R-G

Pors. vaas Altenburg
Startprijs 15 EUR

Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G

Servies Hutschenreuther
Resultaat: 60 EUR

Oud porseleinen servies (ontbijt), gemerkt Hutschenreuther Hohenberg Germany, cremekleurig met gouddecor; 12x ontbijtborden, 12x kop&schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Startprijs 30 EUR

Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G

2 Kantonese kommen
Startprijs 10 EUR

Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.

Plated servies + bordjes
Startprijs 40 EUR

Oud plated porseleinen koffieservies, gemerkt Iris Fine porcelain; 2 kannen, melk- en suikerpot en 8 schotels 14-27cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen
Resultaat: 60 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R

Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G

Chin. trekpotje 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen trekpotje met decor van blauw, creme, groen en wit 13x17xø11cm.

Grote imari vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,

Chinese druksteen
Startprijs 60 EUR

Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G

3 Diverse vazen
Startprijs 30 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

Chin. snuffbotlle, visjes
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees glazen snuiffles 20e eeuw met als voorstelling karpers in een vijver 7cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 20 EUR

Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.

4 Delen Chinees
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees aardewerk 18e-19e eeuw; 1x ovaal geschulpte schaal ca. 1800 met bloemdecor en vogels. 1x bol vaasje met spelende figuren en tekst onder, 2x kommen 19e eeuw met bloemen en tekens (1 ...

Imarifles 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Imari porseleinen vierkantige fles ca. 1800 met bloemen- en gouddecor 25x9x9,5cm. Cond.: G

Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G

Chinees bord
Startprijs 20 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

Blauwe dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, chip uit bovenrand, tevens gebroken en gelijmdmet blauw bloemendecor en Foo hond. 48xØ19cm.,

3 Borden, fruit
Startprijs 20 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

Gemberpot, Kantonees
Startprijs 25 EUR

Oude Chinese keramieken gemberpot, 1e helft 20e eeuw, met krijgerdecor. 14.5xø12.5 cm., Cond.:G

4 Kleine vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R

Bord, Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Chinees blauw bord
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw landschapsdecor (randschades) ø27cm. Cond.: R

Bruin theepotje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees terracotta theepotje, 1e helft 20e eeuw, met schrift. In goede originele staat. 11x19xø12cm.

Vaas Thuringen
Resultaat: 25 EUR

Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R

2 Kommen
Startprijs 25 EUR

2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G

3 Pors. borden
Startprijs 20 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

2 Vazen keramiek
Startprijs 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G

2x Fam Rose borden 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G

3 Diverse kruiken
Resultaat: 110 EUR

Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G

Chinees bord, Geisha's
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca, 1900 met geisha's en kind in zeer goede staat ø27,7cm.

Div. porselein en aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G

3 Chinese gemberpotten
Startprijs 25 EUR

Drie oude/antieke gemberpotten; 2x keramiek 20e eeuw, 1x porselein 1e helft 20e eeuw (haarscheur in deksel). Bloemen en/of figurendecor 9xø10cm., 16xø13cm. en 15xø12cm. Cond.: G

4 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

4 Chinese porseleinen borden, ca.1900,met blauw landschap decor. 2x klein Ø13cm., en 2x groot Ø23cm. Cond.:G

Div. Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S

Gemberpot
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor. 17xØ17cm., Cond.:G

Grote Chinese vaas
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

Chinees schoteltje, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M

Kantonees vaasje
Startprijs 25 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

2 Chin. bordjes, blauw
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met lichte randschades ø21,3cm. en ø22,8cm. Cond.: R

Chinese vaas + deksel
Startprijs 40 EUR

Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen Kang Xi bord met bloemdecor. 2 Haarscheuren en lichte randschades ø21,6cm. Cond.: R

2 Chin. borden, vogel
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees huis-, tuin- en vogeldecor (1 bord met lichte randschade) ø25,7cm. Cond.: R-G

2x Chin. borden 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes. 1x met deksel. beide met bloememotief en gaaf 11-13cm. Cond.: G

Japans ei
Startprijs 25 EUR

Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G

Schotel ca. 1800
Startprijs 30 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel, ca.1800, met Chinese tuin met kraanvogel decor, haarscheur en 2 kleine chips. 5xø28.8 cm.,

Grote Chinese vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M

Chinees blauw bord
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1800 met donkerblauw bloemendecor (chip + haarscheur) ø27,5cm. Cond.: R

Grote imari vaas
Startprijs 40 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

2 Chin. gele vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R

Goud imari sierbord
Resultaat: 25 EUR

Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G

Theeservies
Startprijs 40 EUR

15-Delig Chinees porseleinen theeservies, 20e eeuw, (ca.1930). suikerpot heeft binnenin chip af en een kopje oortje eraf. Cond.:R/G

5 Hollandse borden
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R

Divers porselein
Startprijs 15 EUR

Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...

Holl. soepkom + schotel
Startprijs 30 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

Puddingsetje
Startprijs 40 EUR

7-Delige porseleinen puddingset bestaande uit; 1 grote schaal en 6 schaaltjes voor pudding, gemerkt Royal Swan England 5xø22cm. en 4xø15cm. Cond.: G

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G

Keramiek vaasje
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G

3 Chin. pors. bordjes
Startprijs 10 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startprijs 30 EUR

5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Royal Albert servies
Resultaat: 80 EUR

Prachtig Royal Albert Lavender Rose restservies, bestaande uit; 2 soepkommen, 1 botervloot, porseleinen mes&vork, melk- en suikerset, 6 koffiekopjes + schotels, 3 grote koffiekopjes, 1 vaasje en 2 gro...

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G

Eetservies, soepterrine
Resultaat: 100 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x vaas Royal Doulton Burslem Staffordshire 1922-1927, cilindrische vorm met bruin gewolkte glazuur en opgewerkte bloemen 23xø9cm., 1x kogelvaas gemerkt Ernest Patris (1909-19...

Schaal + 6 kopjes
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese cappucine schaal 20e eeuw met daarbij 6 kopjes 9xø29cm. en 5xø9cm. Cond.: G

Karaffenset + 2 kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

3 Delen keramiek
Startprijs 35 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...

Witte vaas Makkum
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G

Kavel kop&schotels
Resultaat: 30 EUR

Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G

2 Kop&schotels
Resultaat: 10 EUR

2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G

3 Franse vazen
Resultaat: 65 EUR

Drie oude keramieken vazen Frankrijk; 1x La grande maison HB Quimper ca. 1920 Fayence. Groengrijs geglazuurd met een portret 25xø10cm. 1x Vaas Louis Baude (1922-1958) Montinguy Sur Loing Fayence. Blau...

Div. Zwiebelmuster
Resultaat: 30 EUR

Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G

Vaas aardewerk met tin
Resultaat: 15 EUR

Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G

3 Delen keramiek
Startprijs 25 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...

Schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.

3 Delen keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

Groot Westerwald bord
Resultaat: 20 EUR

Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G

4 Marmeren vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G

3 Kastkommen
Resultaat: 30 EUR

3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G

6 Borden Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

6 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G

12 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G

4x Steengoed
Startprijs 15 EUR

Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G

4 Delen steengoed
Resultaat: 30 EUR

Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G

Restservies Frankrijk
Startprijs 20 EUR

Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G

4 Delen steengoed
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G

5 Delen steengoed
Resultaat: 30 EUR

Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G

2 Keramieken vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee polychrome keramieken vaasjes 20e eeuw, gemerkt L.m 90, 9xø11cm. en 13xø11cm. Cond.: G

Design uilenbord
Startprijs 20 EUR

Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G