Twee Duitse K.P.M. porseleinen flacons ca. 1900; 1x gaaf en 1x kraag beschadigd 15xø6cm. Cond.: R-G
Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,
Drie Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemschaal-, karper- en gouddecor ø19,4cm. Cond.: G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw; 2x met vogel- en bloemdecor 19e eeuw en 1x met vakverdeling en vogel 20e eeuw ø25cm. en ø21cm. Cond.: G