15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

2 Borden, 18e eeuw 6031
2 Borden, 18e eeuw

80 EUR

Chinees bordje, 18e eeuw 6032
Chinees bordje, 18e eeuw

60 EUR

3 Chinese bordjes 6035
3 Chinese bordjes
Startprijs 90 EUR
2 Chinese borden 6036
2 Chinese borden
Startprijs 90 EUR
5 Borden, 18e eeuw 6039
5 Borden, 18e eeuw

180 EUR

Celadon vaas 6040
Celadon vaas
Startprijs 225 EUR
Japans servies, 19e eeuw 6041
Japans servies, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Imari dekselvaas 6042
Imari dekselvaas

150 EUR

Fam Rose trekpotje 6043
Fam Rose trekpotje
Startprijs 100 EUR
Chinees bordje, 18e eeuw 6046
Chinees bordje, 18e eeuw

50 EUR

3-Delig kaststel 6048
3-Delig kaststel
Startprijs 25 EUR
Grote gemberpot 6049
Grote gemberpot
Startprijs 90 EUR
Chinese schotel 19e eeuw 6050
Chinese schotel 19e eeuw

90 EUR

Aardewerken Arabier 6051
Aardewerken Arabier

50 EUR

Vergulde Biedermeier vaas 6052
Vergulde Biedermeier vaas
Startprijs 20 EUR
Empire vaas, landschappen 6053
Empire vaas, landschappen

110 EUR

2 Stijlvazen, oren 6054
2 Stijlvazen, oren
Startprijs 100 EUR
Dekseldoos 6057
Dekseldoos

50 EUR

Diverse schalen 6059
Diverse schalen
Startprijs 150 EUR
Porseleinen onderstel 6061
Porseleinen onderstel

55 EUR

Schaal op voet 6062
Schaal op voet

35 EUR

Schaal 6063
Schaal

30 EUR

2 Jugendstil vazen 6064
2 Jugendstil vazen

35 EUR

Empire vaas, boerin 6065
Empire vaas, boerin
Startprijs 100 EUR