7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren beeldje voorstellend een vrouw met hoofdbedekking 10x7x4cm. Cond.: G