Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Marmeren vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G

Groot Westerwald bord
Resultaat: 20 EUR

Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G

Div. Zwiebelmuster
Resultaat: 30 EUR

Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G

Karaffenset + 2 kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R

Grote Chinese vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M

2x Chin. borden 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G

Chinees schoteltje, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M

Div. Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S

Bord, Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Chinese druksteen
Resultaat: 60 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R

Russisch keramieken figuur
Resultaat: 40 EUR

Russisch porseleinen figuur voorstellende een verliefd stel in klederdracht. Kyrillischgemerkt. 28x13x12cm., Cond.:G

Servies V&B, Rusticana
Resultaat: 110 EUR

Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G

Porseleinen beeldje, B&G
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen figuur Bing en Gröndahl 2251 R. Jongen in pyjama, met slaapmuts en beker met melk 16x7x8cm. Cond.: G

Aardewerken beeld
Resultaat: 15 EUR

Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G

Staffordshire honden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Engelse porseleinen Staffordshire honden, 1e helft 20e eeuw. Nr. 2507 en 2501, H.20cm., Cond.:G

2 Hutschenreuther vazen
Resultaat: 10 EUR

Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G

Kandelaar + schaal
Resultaat: 21 EUR

Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.

Platelen potje, Purmerend
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.

Ming flacon
Resultaat: 130 EUR

Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G

Chin. snuffbottle, stop
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuiffles, handbeschilderd ca. 1900 met als voorstelling twee CHinese kinderen 6,5cm. Cond.: G

4 Chin. borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G

Delfts blauwe bierpul
Resultaat: 45 EUR

Aparte Delftse Porcelyne Fles keramieken bierpul met tinnen montuur ca. 1930. Eerelid Bestuursociete Phoenix F.A.T. 16x10x13cm. Cond.: G

Jade netsuke
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G