Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G
Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S
Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.
Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R
Russisch porseleinen figuur voorstellende een verliefd stel in klederdracht. Kyrillischgemerkt. 28x13x12cm., Cond.:G
Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G
Porseleinen figuur Bing en Gröndahl 2251 R. Jongen in pyjama, met slaapmuts en beker met melk 16x7x8cm. Cond.: G
Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G
Twee oude Engelse porseleinen Staffordshire honden, 1e helft 20e eeuw. Nr. 2507 en 2501, H.20cm., Cond.:G
Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G
Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen snuiffles, handbeschilderd ca. 1900 met als voorstelling twee CHinese kinderen 6,5cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G
Aparte Delftse Porcelyne Fles keramieken bierpul met tinnen montuur ca. 1930. Eerelid Bestuursociete Phoenix F.A.T. 16x10x13cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G