Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R
Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...
Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Twee Duitse K.P.M. porseleinen flacons ca. 1900; 1x gaaf en 1x kraag beschadigd 15xø6cm. Cond.: R-G
Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G
Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R
Zeldzaam grote 18e eeuwse imari porseleinen schotel met karpermotief en diverse voorstellingen 5-ø32cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.
Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G
Drie Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemschaal-, karper- en gouddecor ø19,4cm. Cond.: G
Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G
Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Chinees porseleinen koffieservies ca. 1900 met gouddecor en Chinese figuren bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 12 kop&schotels
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw; 2x met vogel- en bloemdecor 19e eeuw en 1x met vakverdeling en vogel 20e eeuw ø25cm. en ø21cm. Cond.: G