Antieke Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal goud gekleurd, met 8 daags uurwerk, In redelijke staat. 30x29x13cm.
Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.
Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G
Grote comtoise ca. 1880 met vouwslinger in zeer goede originele staat, afgebeeld met landarbeiders met ossenspan 140x28x15cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Oude koperen lantaarnklok, Engels model Tho Moore Ipswich, 2e helft 20e eeuw, met 1 wijzer. Kopie van een 18e eeuwse lantaarnklok. In goede originele staat. ca.125x17x17cm.
Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G
Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.
Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G
Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G
Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G
Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, verguld en met wit marmer. 8-daags uurwerk. Prachtig uitgevoerd en compleet in zeer goede originele staat.41x21x11 en 25x14x9cm.
Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G
Frans 3-delig pendulestel ca. 1880 van groen onyx met vergulde bronzen armaturen. Uurwerk zonder slagwerk. In goede staat en compleet 30x16x12cm. en 26x18x6cm.
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.
Duitse notenhout fineer Junghans regelateur ca. 1880 met originele kroon en tollen in goede originele staat 97x35x19cm. Cond.: G
Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G
Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G