Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...
Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...
Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...
Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...
Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G
Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G
Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.
Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G
Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G
Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.
Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G
Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.
Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G
Groot bronzen pendulestel ca. 1950, met 8-daags uurwerk, wijzerplaat met emaille cartouches (cartouche nr. 11 mist) en twee kandelaars 6-lichts. In goede staat. 61x36x15 en 68x30x30cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...
Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Grote antieke notenhouten grunderzeit wandregulateur, ca.1880, met originele kroon, adelaar en knoppen. (lichte wormgaatjes)140x49x21cm., Cond.:G
Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1820 met zon en hoorn des overvloeds in zeer goede originele staat. Met vouwslinger 140x26x15cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Art Deco wekker ca. 1930 in de vorm van een hangende vogelkooi met vogel (verchroomd). Mechaniek niet getest, in goede originele staat 21x14xø11cm.
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal en albast. (Compositie metaal is opnieuw gekleurd), 8-daags uurwerk, compleet en in goede staat 40x30x14cm. Cond.: G
Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.
Prachtige kastanjehouten Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. Gestileerde messing beschilderde wijzerplaat. Geheel in goede staat 26x13x10cm. Cond.: G
Jugendstil marmeren pendulestel met messing ornamenten en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1900. In goede originele staat 20x14x8cm. en 9xø10cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise ca. 1880, met harpslinger, August orel Brisow In goede originele staat. 140x37x17cm.
Frans marmeren (stille) pendule met emaille wijzerplaat. 8-Daags met bovenliggende balans 17x13x5cm. Cond.: G
Oud wortelnoten tafelklokje met maanstand en bronzen ornamenten in zeer goede staat 27x16x12cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur klok met originele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.
Oude Warrmink tafelklok met kwartierslag en west-minster slagwerk, zwart gelakte kast.2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Franse comtoise met harpslinger in originele goede staat, mooie wijzerplaat gesigneerd Serre O Realville, gewichten ontbreken 146x28x15cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer pubklok met bandintarsia en parelmoer ca. 1900. In goede originele staat 68x41x11cm.
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Staande klok Tempus Fugit 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 170x36x23cm. Cond.: G
Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal goud gekleurd, met 8 daags uurwerk, In redelijke staat. 30x29x13cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder, ca. 1880, met achter glas beschildering voorstelling edelhert in berglandschap. (slinger ontbreekt) 32x31x18cm. Cond.:G
Duitse Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuiltjes ca. 1870 in originele staat. Bolletje mist en wijzerplaat iets gecraceleerd 65x28x15cm. Cond.: R-G
Schwarzwalder 19e eeuwse grote wandklok met gelithografeerd berglandschap als voorstelling. In originele staat, ketting is geknapt 36x25x16cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x23x16cm. Cond.: G
Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.
Duitse notenhout fineer Junghans regelateur ca. 1880 met originele kroon en tollen in goede originele staat 97x35x19cm. Cond.: G
Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok met achter glas schildering. De kast is er later omheen gebouwd, 1 gewicht ontbreekt 40x12x15cm. Cond.: R
Oude Hollandse Sallander wandklokje met notenhouten kast en bronzen gietwerk. In zeer goede originele staat met maanstand 49x22x14cm.
Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G
Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G
Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G
Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G
Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G
Oude Hollandse grote Zaanse klok met mahoniehouten kast, brons gietwerk, atlas en bel. In goede staat 65x28x187cm.
Mooie bim-bam wandregelateur gemerkt manthe (2 glaasjes kapot) met eikenhouten kast, ca.1930, 78x33x16 c m., Cond.:G
Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R
Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.
Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G
Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G
Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G