Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil klokkenstel 3596
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Antieke pendule 3597
Antieke pendule

Resultaat:

130 EUR

Klok met snijwerk 3598
Klok met snijwerk
Startprijs 200 EUR
Vuurvergulde pendule 3599
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR
Jugendstil klokkenstel 3600
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 450 EUR
Jugendstil tafelklok 3601
Jugendstil tafelklok
Startprijs 180 EUR
Franse kolompendule 3602
Franse kolompendule
Startprijs 500 EUR
Frans pendulestel 3603
Frans pendulestel
Startprijs 500 EUR
Franse reiswekker 3604
Franse reiswekker
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Kangoeroe klok 3605
Kangoeroe klok

Resultaat:

80 EUR

Jugendstil pendule 3606
Jugendstil pendule
Startprijs 175 EUR
Klok, Chinees lakwerk 3607
Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Tafelklok, WM 3608
Tafelklok, WM

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen pendule 3609
Porseleinen pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Grote regelateur 3610
Grote regelateur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Messing klokje 3611
Messing klokje

Resultaat:

15 EUR

Keramieken klok 3612
Keramieken klok
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Spaarpendule 3613
Spaarpendule

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bim Bam regelateur 3614
Bim Bam regelateur

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Regelateur klok 3615
Regelateur klok

Resultaat:

110 EUR

Grootmoeders tijd, klok 3616
Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR
Verkocht
BimBam 3617
BimBam

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3618
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kangoeroe klok 3705
Kangoeroe klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kangoeroe klok 3805
Kangoeroe klok

Resultaat:

80 EUR