Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G
Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G
Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G
Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G
Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.
Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G
Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G
Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.
Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G
Decoratieve langwerpige spiegel met goudkleurige bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 130x69cm. Cond.: G
Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Oosters houtgesneden kist met ijzeren beslag, koperen slotplaat en opbergvak 20e eeuw 27x63x32cm. Cond.: G