Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kuifkast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...

Mahonie secretaire
Resultaat: 100 EUR

Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.

Serre-set, Tafel + 8 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G

Meidenkast
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten meidenkast in zeer goede originele staat ca. 1870. Uitneembaar met schappen 174x110x43cm. Cond.: G

2 Lage eiken stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.

Set van 6 stoelen ca. 1900
Startprijs 75 EUR

Mooie set van 6 antieke eikenhouten Grunderzeit stoelen. 2 Met armleuning, verschillend gestoffeerd in zeer goede staat 107x64x67cm. en 95x48x53cm.

Massagestoel
Startprijs 800 EUR

The Wellness massage chair High power Air + mechanical massage combination. De ultieme massagestoel met remote control. Nieuwwaarde 3500 euro, met verwarming,vibratie en diverse andere opties. Met bes...

Eiken kabinet
Startprijs 780 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,

Chinese tafel, marm. blad
Resultaat: 150 EUR

Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.

Twents klaptafel
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G

Halve maantafel
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.

Gebogen buikcommode, beschilderd
Startprijs 375 EUR

Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Handbeschilderde lades en zijkanten en bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 99x80x45cm.

Engelse voltaire
Startprijs 80 EUR

Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R

Teakhouten kast
Resultaat: 450 EUR

Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G

Boulle speeltafel
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G

Eiken kist
Resultaat: 75 EUR

Duitse 19e eeuwse massief mahoniehouten dekenkist met rond deksel in originele goede staat ca. 1800.

Spiegel, noten lijst
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.

Naaitafel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.

Staande kapstok
Resultaat: 210 EUR

Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.

Bureau
Resultaat: 200 EUR

Engels eikenhouten rol-schrijfbureau (D-model) ca. 1910, aan 1 zijde met 4 lades en aan andere zijde lade en deurtje 100x150x72cm. In originele staat Cond.: R-G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.

Engels dressoir
Resultaat: 180 EUR

Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.

Eikenhouten 2-deurs kastje
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G