Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...
Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.
Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten meidenkast in zeer goede originele staat ca. 1870. Uitneembaar met schappen 174x110x43cm. Cond.: G
Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.
Mooie set van 6 antieke eikenhouten Grunderzeit stoelen. 2 Met armleuning, verschillend gestoffeerd in zeer goede staat 107x64x67cm. en 95x48x53cm.
The Wellness massage chair High power Air + mechanical massage combination. De ultieme massagestoel met remote control. Nieuwwaarde 3500 euro, met verwarming,vibratie en diverse andere opties. Met bes...
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,
Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.
Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.
Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Handbeschilderde lades en zijkanten en bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 99x80x45cm.
Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R
Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G
Duitse 19e eeuwse massief mahoniehouten dekenkist met rond deksel in originele goede staat ca. 1800.
Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.
Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.
Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.
Engels eikenhouten rol-schrijfbureau (D-model) ca. 1910, aan 1 zijde met 4 lades en aan andere zijde lade en deurtje 100x150x72cm. In originele staat Cond.: R-G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.
Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (4 stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x...
Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G
Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G
Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.
Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,
Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm.
Oude mahoniekleurige eettafel in Louis Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 75xø18cm,
Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.
Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.
Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G
Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G
Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G
Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G
Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G
Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G