Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Demba, a boy from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., In goede staat.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takuma acheyenne boy, in originele doos, originele kleertjes en certificaat. L.65 cm., In zeer goede staat.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Marlie, met certificaat, in originele doos en originele kleertjes. L60 cm., 1996, Cond.:G.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Timi van de prairis of the children from America's heartland, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.56cm., Cond.:G
Oude Duitse Büscow en beck pop met celluloid kop en compositie lichaam. Vaste glazen ogen Nr. 7, 41cm. Cond.: G
Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond....
Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Oude Duitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm.
Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
Drie oude celluloid poppen; 1x schildpad negerjongen 22,5cm. 1x Societe Nobel France babypop met geschilderde ogen 27cm. en 1x schildpadpopje met mohair pruikje en kledendracht 15cm. Cond.: G
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G
Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G