Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...
Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.
Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G
Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.
Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G
Lot Bing speelgoed, spoorrails en wissels ca. 1920 in goede originele staat.
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...
Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R
Vier oude celluloid poppen; 1x Büschow en Beck celluloid popje met geschilderde ogen 12cm (Goed), 1x schildpad meisjespop 20cm. Nr. 20/23 met geschilderde ogen (Goed), 1x petit Colin kledendracht pop ...
Oude met stro gevulde teddybeer ca. 1930 met glazen ogen in zeer goede originele staat 52cm. Cond.: G
Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.
Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Volkswagen meccano Ltd, 1x Austin taxi meccano Ltd, 1x Jaguar meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Fire Engine meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Guy meccano Lts en 1x Nr. 34...
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R
Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lisa, 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.68cm.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Alke 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat., L.68cm.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G
Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G