Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (350x270cm.) met blauwe en roze omranding met een groot mediallon in het midden Cond.: R-G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (330x260cm.), blauw van kleur met rode omranding en prachtig medaillon in het midden. Lichte randschade, Cond.: G
Prachtig groot handgeknoopt Perzisch kleed (245x300cm.). Rood van kleur met 3 verschillende omrandingen en in het midden een mediallon Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.
Groot blauw Chinees kleed, kobaltblauw van kleur en twee hoeken met bloemraqnden. 1 Rand met kapot hoekje, verder in goede conditie 300x185cm.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G
Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met aardetinten, zwart en blauw (1 kant zonder franjes) 185x110cm. Cond.: R
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Oude Perzische loper in aardetinten in goede staat 78x120cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G
Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.
Prachtig oud Perzisch handgeknoopt tapijt met diverse aardetinten . 230x152cm., Cond.:G
Oud Perzisch kleed 200x120cm., creme met briekrood en oranje Cond.: R
Twee oude Perzische kleedjes; 1x Hamadan 60x90cm. en 1 deel van een kameelzak 62x56cm. Cond.: R-G