Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R
Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.
Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G
Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.
Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G
Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.
Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G