Grote antieke Franse opaline glazen petroleumlamp met gouddecor en romantische voorstellingen, geëlectrificeerd Cond.: R-G
Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G
Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G
Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...
Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen lampenvoet ca. 1840 (was ooit een petroleumlamp, nu electrisch). Rondom beschilderde met landschap en vrouw met bloemen en geit 51xø18cm. Cond.: G
Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.
Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G
Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G
Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.
Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G
Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G
Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G
Bronzen Historime bonbonschaal met koppen en bloemmotief ca. 1880 Nr. 506 Cond.: G
Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G
Vier delen messing 20e eeuw met strikmotief; 2x vaas 22xø7,5cm. en 2x kaarskandelaar 21xø8cm. Cond.: G
Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G
Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G
Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G
Twee delen antiek ca. 1900; 1x parelmoer doosje met koperen omranding en 1x koperen minivijzel met stamper 3-5,5cm. Cond.: G
Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G
Doos diverse koperen wandkleding-haken en gordijnhaken in bloemenmotief. Antiek en later COnd.: G
Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G
Chinees lakwerk schilderkistje met landschapsdecor (kinderen in landschap). Gemerkt Germany 1e helft 20e eeuw 3x22x10cm.
Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G
Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.
Antieke mahoniefineer Biedermeier opbergdoosje met lade onderin (slotje vervangen) ca. 1840, 9x24x15cm. Cond.: R
Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G
Twee oude opbergdozen; 1x zwart Japans lakwerk ca. 1930 met gouddecor 32x20x8cm. en 1x handgestoken kistje met koper inlegwerk 7x20x13cm. Cond.: G
Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G
Vier oude houten opbergdoosjes (bewerkt); 1x Djatihouten doos Java, 1x Teakhouten doos Java, 1x antiek bestekdoosje noten en 1x Ajatihouten doosje Cond.: R-G
Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G
Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G
Negen antiquarische boeken,ca.1920, o.a.: Hans de torenkraai door H.Kuylamn, Kamerplanten, Apen en hoefdieren in Artis en dierenleven in Artis door A.F.J.Portielje, Paddenstoelen, en waar wij wonen, ...
Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R