Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.
Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G
Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G
Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.
Vier oude houten opbergdoosjes (bewerkt); 1x Djatihouten doos Java, 1x Teakhouten doos Java, 1x antiek bestekdoosje noten en 1x Ajatihouten doosje Cond.: R-G
Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G
Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G
Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G
Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...
Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...
Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G
Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G
Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.
Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.
Twee koperen empire stijl kaarskandelaars 20e eeuw. In goede staat. 29xø4cm.
Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G