Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R
Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...
Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G
Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Oud benen miniatuur met damesportret (geschilderd), 2e helft 20e eeuw. 9x8cm., Cond.:G
Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G
Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.
Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G