Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 75 EUR

Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G

Paraplu standaard
Resultaat: 35 EUR

Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G

4 Make-up doosjes
Resultaat: 20 EUR

Vier oude plated make-up doosjes ca. 1930 7-8cm. Cond.: G

7 Onderzetters
Resultaat: 25 EUR

Zeven oude keramieken onderzetters ca. 1920 met nikkelen rand, gemerkt en genummerd (2 haarscheuren) ø8cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Kerfsnede dienblad
Resultaat: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

Antieke koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Koetslamp ca. 1910, licht beschadigd 40x17x15cm. Cond.: R

2 Krissen
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 35 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G

Weegschaal + Gewichten
Resultaat: 35 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G

8x Grand Cru 1976
Resultaat: 50 EUR

Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.

4 Moderne stalampjes
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

6 Delen lakwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G

Blikken fluit
Resultaat: 10 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

Grote lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

Messing kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G

Bureaulamp, messing
Resultaat: 35 EUR

Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Gietijzeren weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.