Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G
Zeven oude keramieken onderzetters ca. 1920 met nikkelen rand, gemerkt en genummerd (2 haarscheuren) ø8cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G
Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G
Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.
Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G
Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G
Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G
Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.