Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G
Schildpad dekseldoos 19e eeuw met ivoren pootjes en origineel slot in zeer goede originele staat 4x15x8cm.
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: M
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G
Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.
Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G
Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G
Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.
Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G
Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.
Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G
Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G
Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G
Jugendstil zilvertin roomstel met zweepslag bloemenmotief ca. 1900, gemerkt C.B.E. 13x30x16cm. Cond.: G