Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G
Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.
Bronzen tafel-olielamp ca. 1890 met bewerkte voet in de vorm van een Corintische zuil en met handbeschilderde glazen reservoir 55xø18cm. Cond.: G
Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G
Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G
Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G
Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.
Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.
Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G
Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G