15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Art Deco lamp 2055
Art Deco lamp

280 EUR

Kistje met glaswerk 2047
Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR
Ronde doos, 19e eeuw 2059
Ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Lakdoos, 19e eeuw 2057
Lakdoos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Hollandse bakbarometer 2184
Hollandse bakbarometer

1.000 EUR

Bronzen hanglamp, viskoppen 2014
Bronzen hanglamp, viskoppen

500 EUR

Empire kandelaar 1820 2010
Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR
Chinese beul, vingers 2073
Chinese beul, vingers
Startprijs 240 EUR
Boulle kistje 2042
Boulle kistje
Startprijs 220 EUR
2 Plantenstandaards 2378
2 Plantenstandaards
Startprijs 200 EUR
Molensteen 2291
Molensteen

200 EUR

2 Vazen. Chinees brons 2144
2 Vazen. Chinees brons

190 EUR

Vuurvergulde kandelaar 2006
Vuurvergulde kandelaar

190 EUR

Hertenvanger 18e eeuw 2302
Hertenvanger 18e eeuw

180 EUR

Engelse stick-barometer 2177
Engelse stick-barometer
Startprijs 180 EUR
Grote Tiffany stijl lamp 2034
Grote Tiffany stijl lamp

180 EUR

Sigarendoosje Humidor 2023
Sigarendoosje Humidor

250 EUR

Icoontje, 19e eeuw 2051
Icoontje, 19e eeuw
Startprijs 160 EUR
Porseleinen olielamp 2149
Porseleinen olielamp
Startprijs 150 EUR
Kraankan met comfoor 2087
Kraankan met comfoor
Startprijs 150 EUR
3 Krissen 2070
3 Krissen

150 EUR

Majolica kandelaar 2030
Majolica kandelaar

150 EUR

Bestek in cassette 2026
Bestek in cassette
Startprijs 150 EUR
2 Kandelaars 2020
2 Kandelaars

150 EUR