Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Plated kandelaars 2401
2 Plated kandelaars

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Reis Schrijfsecretaire 2048
Reis Schrijfsecretaire

Resultaat:

150 EUR

Jugendstil Deco schaal 2028
Jugendstil Deco schaal
Startprijs 140 EUR
Doosje met patrijzen 2027
Doosje met patrijzen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Beeld als petroleumlamp 2022
Beeld als petroleumlamp

Resultaat:

140 EUR

Lamp als bloem 2327
Lamp als bloem
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Indisch kanon 2038
Indisch kanon

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Opgezette schilpad 2229
Opgezette schilpad

Resultaat:

120 EUR

Houten kandelaar 2060
Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Icoon, drieluik 2049
Icoon, drieluik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Koperen Jugendstil pot 2015
Koperen Jugendstil pot

Resultaat:

120 EUR

Staande tulpenlamp 2160
Staande tulpenlamp
Startprijs 110 EUR
Zandsteen vijzel 2328
Zandsteen vijzel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Karabijn 2309
Karabijn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jacht-troffee Kenia 2226
Jacht-troffee Kenia

Resultaat:

445 EUR

Verkocht
Lamp, leeuw 2154
Lamp, leeuw

Resultaat:

160 EUR

Roodkoperen waterbak 2108
Roodkoperen waterbak
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kachel 2101
Kachel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2099
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

2 Zwaarden 2074
2 Zwaarden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Koppensnellers mes 2063
Koppensnellers mes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fossielen 2043
Fossielen

Resultaat:

100 EUR

Sieradendoosje 2031
Sieradendoosje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Tafelopzet 2024
Tafelopzet

Resultaat:

100 EUR