Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Reis Schrijfsecretaire
Resultaat: 150 EUR

Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.

Icoon, drieluik
Resultaat: 160 EUR

Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G

Pronkbokaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.

Icoontje, 19e eeuw
Startprijs 160 EUR

Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G

Icoontje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G

Stenen tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G

Jugendstil roomstel
Startprijs 50 EUR

Jugendstil zilvertin roomstel met zweepslag bloemenmotief ca. 1900, gemerkt C.B.E. 13x30x16cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Olielamp
Startprijs 60 EUR

Bronzen tafel-olielamp ca. 1890 met bewerkte voet in de vorm van een Corintische zuil en met handbeschilderde glazen reservoir 55xø18cm. Cond.: G

Lakdoos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G

Schilpaddoos 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G

Ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.

Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G

Barok wandconsole
Resultaat: 160 EUR

Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G

Kleine wereldbol
Startprijs 70 EUR

Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G

Koppensnellers mes
Resultaat: 100 EUR

Oud koppensnellers mes met echt mensenhaar en benen grip, 20e eeuw., omgeving Borneo/Maleisië. In goede originele staat. L.71cm.

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G

Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR

Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.

Kris
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.

Sabel + Pistool
Resultaat: 50 EUR

Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G

3 Krissen
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G

Chinese beul, handen
Startprijs 360 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.

Kris
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G

Chinese beul, vingers
Startprijs 240 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.

2 Zwaarden
Startprijs 100 EUR

Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G

Tinnen bord
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.

Tinnen setje
Startprijs 40 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Geldkist
Startprijs 650 EUR

Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.

Diverse tin
Startprijs 40 EUR

Twaalf delen oud tin, 20e eeuw. Cond.:G

Schaal met oren
Startprijs 50 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

Tinnen kraanpul
Resultaat: 50 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G

Grote plafoniere
Resultaat: 80 EUR

Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud/antiek tin, Swatow gegraveerde vaas, Gero vaas, peervormige dekselschaal en een theepot.Cond.:R

Cross chrome pen
Resultaat: 15 EUR

Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.

Divers tin
Startprijs 40 EUR

Negen delen oud tin 20e eeuw 14-35cm. Cond.: G

Kraankan met comfoor
Startprijs 150 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 met comfoor in zeer goede originele staat 42x27xø16cm. Cond.: G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Petroleumlamp
Startprijs 25 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Hallampje
Resultaat: 45 EUR

Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G

3x Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.

Messing hanglamp
Startprijs 40 EUR

Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G