Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Franse opaline glazen petroleumlamp met gouddecor en romantische voorstellingen, geëlectrificeerd Cond.: R-G

Mondgeblazen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen lampenvoet ca. 1840 (was ooit een petroleumlamp, nu electrisch). Rondom beschilderde met landschap en vrouw met bloemen en geit 51xø18cm. Cond.: G

Kachel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.

Open haardstel
Startprijs 40 EUR

Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G

Messing bak, openhaard
Resultaat: 30 EUR

Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G

Collectie Godfried Bomans
Startprijs 500 EUR

Collectie Godfried Bomans

Open haard set
Startprijs 50 EUR

Oud 5-delig gietijzeren haardstel 20e eeuw Cond.: G

Haardplaat
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Roodkoperen waterbak
Startprijs 100 EUR

Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.

Turfkist
Resultaat: 20 EUR

Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G

Fotocamera
Resultaat: 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Messing historische schaal
Startprijs 20 EUR

Bronzen Historime bonbonschaal met koppen en bloemmotief ca. 1880 Nr. 506 Cond.: G

Haardstel, div. soorten
Resultaat: 170 EUR

Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G

Kandelaar, adelaarsvoet
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen altaarskandelaar 20e eeuw 107x24x24cm. Cond.: G

2 Kandelaren + 2 Vazen
Startprijs 20 EUR

Vier delen messing 20e eeuw met strikmotief; 2x vaas 22xø7,5cm. en 2x kaarskandelaar 21xø8cm. Cond.: G

3 Messing kandelaars
Resultaat: 65 EUR

Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G

2 Tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G

2 Kandelaars, koper/albast
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G

Dekseldoos + vijzel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek ca. 1900; 1x parelmoer doosje met koperen omranding en 1x koperen minivijzel met stamper 3-5,5cm. Cond.: G

2 Italiaanse kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G

Partij messing haken en knoppen
Startprijs 10 EUR

Doos diverse koperen wandkleding-haken en gordijnhaken in bloemenmotief. Antiek en later COnd.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 85 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 70 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

2 Antieke cassettes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G

Chinees lakwerk kastje
Startprijs 60 EUR

Chinees lakwerk schilderkistje met landschapsdecor (kinderen in landschap). Gemerkt Germany 1e helft 20e eeuw 3x22x10cm.

Doosje met lepels
Resultaat: 20 EUR

Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G

Messing dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.

Biedermeier doosje
Resultaat: 35 EUR

Antieke mahoniefineer Biedermeier opbergdoosje met lade onderin (slotje vervangen) ca. 1840, 9x24x15cm. Cond.: R

Art Deco dekselbakje
Resultaat: 15 EUR

Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude opbergdozen; 1x zwart Japans lakwerk ca. 1930 met gouddecor 32x20x8cm. en 1x handgestoken kistje met koper inlegwerk 7x20x13cm. Cond.: G

Ronde doos, afbeelding
Startprijs 75 EUR

Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G

4 Houten opbergdoosjes
Resultaat: 15 EUR

Vier oude houten opbergdoosjes (bewerkt); 1x Djatihouten doos Java, 1x Teakhouten doos Java, 1x antiek bestekdoosje noten en 1x Ajatihouten doosje Cond.: R-G

2 Bakelieten presenteerbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G

Koro, brons
Resultaat: 45 EUR

Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G

Neogothische kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G

Paraplu, zwaan
Startprijs 70 EUR

Oude paraplu met zwanenkop als greep (bakeliet) ca. 1920 Cond.: R

9 Boeken
Resultaat: 35 EUR

Negen antiquarische boeken,ca.1920, o.a.: Hans de torenkraai door H.Kuylamn, Kamerplanten, Apen en hoefdieren in Artis en dierenleven in Artis door A.F.J.Portielje, Paddenstoelen, en waar wij wonen, ...

2 Noten wandconsoles
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G

Kerkboek
Resultaat: 30 EUR

Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R

Boekenbundel Shakespeare
Resultaat: 60 EUR

Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G

2 Vazen. Chinees brons
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G

Cloisonne tafelset
Resultaat: 65 EUR

Cloisonne zout- en peperstel ca. 1900. 4-Delige set bestaande uit; zoutvaatje, peperstrooier, mosterdpotje met lepel en draagcomfoor. In zeer goede staat met open motief 11x20x7cm. Cond.: G

Russisch kruis
Startprijs 45 EUR

Russisch heilig bronzen kruis ca. 1900 (of ouder) 22x14cm. Cond.: G

Oude barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

4 Boeken Deutsche Ortswaen
Startprijs 80 EUR

Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G

Porseleinen olielamp
Startprijs 150 EUR

Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G

Jugendstil inktstel
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G

Tafellamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G

Tiffany lamp, rond
Startprijs 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 95 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G

Lamp, leeuw
Resultaat: 160 EUR

Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Bureaulamp, messing
Resultaat: 35 EUR

Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G

Blauw glazen hanglamp
Resultaat: 75 EUR

Grote blauw glazen met messing plafondlamp in Louis-Seize stijl, bestaande uit honderden blauw glazen schijfjes. 48xø28cm.

Boekensteunen, marmer
Startprijs 20 EUR

Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.

Staande tulpenlamp
Startprijs 110 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.

Koperen doopschotel
Startprijs 90 EUR

Grote messing wandschotel ca. 1900 met wapendecor "Semper Fideles" in goede originele staat ø46cm.

Crucifix
Startprijs 60 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. COnd.: G

Cloisonne vaasje
Resultaat: 10 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.

Heksenketel, gietijzer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Resultaat: 25 EUR

Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

11 Flessen rode wijn
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...

Antieke haarband
Startprijs 10 EUR

Haarband bruin ca. 1900 in goede originele staat 33cm.

Wijn en sherry
Resultaat: 55 EUR

Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...

Cognac
Resultaat: 90 EUR

Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G

Petroleumstel nikkel
Resultaat: 50 EUR

Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.

Jugendstil barometer, inlegwerk
Startprijs 60 EUR

Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G

Gietijzeren weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.

Weegschaal
Resultaat: 200 EUR

Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G

Engelse stick-barometer
Startprijs 180 EUR

Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G

Thermometer
Startprijs 20 EUR

Engelse eikenhouten handgestoken barometer ca. 1900 in goede originele staat 36x11x2cm. Cond. : G

Grote gestoken barometer
Startprijs 80 EUR

Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.

Bokaal
Resultaat: 75 EUR

Kerkelijke messing dekselbokaal ca. 1890, rondom bewerkt in goede originele staat 24xø11cm. Cond.: G

Bokaal
Startprijs 35 EUR

Plated bokaal ca. 1890, rondom nieuw bedrukt 36xø14cm. Cond.: R

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G

Kleine lamp
Resultaat: 25 EUR

Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Kleine gestoken barometer
Resultaat: 50 EUR

Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.

Appelketeltje
Resultaat: 20 EUR

Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R

2 Appelketels
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G

Divers kopwerk
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk o.a; strijkbout, appelketel, schouw-waterkoker en schenkkan 10-29cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G

3 Messing wandlampjes
Resultaat: 15 EUR

Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G