Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bunsenbrander
Resultaat: 10 EUR

Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G

2 IJzeren vijzels, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G

4 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Divers bestek
Resultaat: 20 EUR

Divers bestek, plated etc. 20e eeuw Cond.: G

6 Delen lakwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G

6 Botermesjes
Startprijs 30 EUR

Zes antieke plated botermesjes 16cm. Cond.: M

Blikken fluit
Resultaat: 10 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

Antiquarische boeken
Startprijs 15 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

Schaal + messenleggers
Startprijs 15 EUR

1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G

4 Hengselpannen gietijzer
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G

Kavel strijkbouten
Startprijs 10 EUR

3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G

Gietijzeren vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Resultaat: 15 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Grote lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G

Grote lamp
Resultaat: 25 EUR

Moderne plafondlamp 21e eeuw met bladmotief 6-lichts 86xø60cm. Cond.: G

2 Plated kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.

Bronzen deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Startprijs 40 EUR

Koperen haardomranding ca. 1900 in originele staat 17x35x83cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Vervallen uit veiling

Gestoken kapstok
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G

Divers houten huisraad
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G

Koperen eierwarmer
Startprijs 30 EUR

Roodkoperen eierwarmhouder ca. 1930 in goede originele staat

Grote koperen ketel
Startprijs 30 EUR

Grote oude roodkoperen hengselemmer 1e helft 20e eeuw in goede staat 47x38x32cm.

7 Antieke sloten
Resultaat: 25 EUR

Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G

Twee kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Koekblik
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R

Tinnen mosterdpotje
Resultaat: 10 EUR

Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G

Koperen tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.

Reclamelicht Smit & Dorlas
Resultaat: 45 EUR

Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G

2 Doosje, boulle techniek
Resultaat: 70 EUR

Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G

Koperen ketel, onderlichtje
Resultaat: 60 EUR

Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G

3 Kistjes Engeland
Resultaat: 25 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

7 Messing kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

9x Divers koper
Resultaat: 20 EUR

Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...

Bronzen vijzel
Startprijs 20 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met stamper 7,5xø11cm. Cond.: G

7 Delen tin
Startprijs 20 EUR

Zeven delen antiek/oud tin 19e-20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

3 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G

Houten schilderij
Startprijs 20 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.

Appelketel
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

3 Delen antiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

Russisch kruis
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.

Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.

Lampje
Startprijs 10 EUR

Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G

Petroleumkachel
Startprijs 20 EUR

Klein petroleumkacheltje van het merk Saffier Holland, 20e eeuw, 47xØ30cm., Cond.:G

Petroleumlamp
Startprijs 15 EUR

Hangpetroleum met bruine majolica pot, 1e helft 20e eeuw,Lamp is elektrisch gemaakt. Origineel witte kap met barst.

Kroonlamp
Resultaat: 20 EUR

Messing bol kroonluchter met 6-armen, ca.1920, 100xø57cm.,Cond.:G

Oude plafoniere
Resultaat: 20 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G

6 Delen vroeg tin
Resultaat: 20 EUR

Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G

Mahonie lepeldoosje
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

Div. metalen figuren
Resultaat: 60 EUR

Div. metalen figuren

2 Cloisonne vazen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese koperen cloisonne vazen 1e helft 20e eeuw met bloemmotief, 2 kleine deuken 24xø14cm. Cond.: R-G

6 Delen tin
Startprijs 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G