Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G
Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G
Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G
Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G
Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G
3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G
Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G
Moderne plafondlamp 21e eeuw met bladmotief 6-lichts 86xø60cm. Cond.: G
Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.
Koperen haardomranding ca. 1900 in originele staat 17x35x83cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G
Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G
Grote oude roodkoperen hengselemmer 1e helft 20e eeuw in goede staat 47x38x32cm.
Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G
Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G
Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.
Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G
Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G
Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G
Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G
3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G
Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G
Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.
Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G
Klein petroleumkacheltje van het merk Saffier Holland, 20e eeuw, 47xØ30cm., Cond.:G
Hangpetroleum met bruine majolica pot, 1e helft 20e eeuw,Lamp is elektrisch gemaakt. Origineel witte kap met barst.
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese koperen cloisonne vazen 1e helft 20e eeuw met bloemmotief, 2 kleine deuken 24xø14cm. Cond.: R-G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G