Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Antieke ruitkristallen schenkkaraf met plated armatuur., ca. 1910, in zeer goede staat. 20x15xø10cm.
Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.
Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Prachtige oude mondgeblazen schenkkan van Fries draadglas ca. 1930. In zeer goede staat 23xø13cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G
Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
Handbeschilderde bolle vaas met landschap en watermotief, gemerkt Veritable Dolhain Wirthe ca. 1900 7,5xø10cm. Cond.: G
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...