Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Ruitkristallen roomstel 4-delig en glazen schenkkan (barst in suikerkom) 8x29x16cm. en 16x21x14cm. Cond.: R-G
Oud kristallen 7-delige set bestaande uit 1 karaf met 6 glazen (geslepen) 11-27cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Twee delen antiek kristal ca. 1900 amandelgeslepen; 1x poedersuikerstrooier en 1x strooppotje 16xø6cm. Cond.: G
Groen glazen fles met bewerkt tinnen montuur en stop ca. 1900 27x13x13cm. COnd.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Twee prachtige oranje glazen lampenkappen ca. 1900 met bloemdecor 19x22x22cm. en 18x20x20cm. Cond.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Grote oude 8-kantige glazen vaas ca. 1930, vermoedelijk Copier Leerdam in goede staat 23x13x13cm. COnd.: G
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Zes groen glazen roemers ca. 1900 mondgeblazen, minimale chips voet 14xø7,5cm. Cond.: G
Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Prachtige oude mondgeblazen schenkkan van Fries draadglas ca. 1930. In zeer goede staat 23xø13cm. Cond.: G