Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G
Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Twee werken van Piet van de Hem (1885 - 1961), gemengde techniek op papier, "De Relletjes" en "De politieke hordeloop" 1933-1934, 35x48cm. en 43x36cm. Cond.: G
Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G
Drie maal Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, 3 abstracte composities 43x18cm. Cond.: G
Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G
Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G
H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U
Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
G. Salvi 19e eeuw, Italiaanse school, olieverf op paneel, gitaarspelende edele heer in interieur 26x38cm. Cond.: G
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U