15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

2 Etsen, molen & landschap
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke etsen, ca.1900, onduidelijk gesigneerd 1xJongkind?1885, Rue de St.Jacque Paris, zeilboot in rivier en 1x onleesbaar molen. 21x17 en 11x7cm., Cond.:G

H. Kuiper, interieur
Startprijs 225 EUR

H. (Kurper of Kuiper) 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij deuropening 24x19cm., Cond.: G

Ets, leerlooier
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, leerlooier, 12x16cm., Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Japanse ingekleurde houtsnede, ca.1900, gesigneerd. Bloemen met vogel. ca.19x16cm., Cond.:G

Zivojin Celic
Startprijs 500 EUR

Zivojin Celic ( 1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 73x71cm. Cond.: U

v.d. Poel
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, pauwen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G

19e Eeuws portret
Resultaat: 150 EUR

Schilderij, boerderij aan weg
Startprijs 100 EUR

Range, olieverf op linnen, boerenhuis tussen bomen 60x80cm. Cond.: G

Gino Marcotta 1935
Resultaat: 85 EUR

Winters riviergezicht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G

C. Cornelisz, wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Paneel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

J.v.Raay
Startprijs 30 EUR

J.van Raay, Bergen op Zoom 1898, ets op papier, boten aan de waterkant met figuren. 30x24 cm., Cond.:G

E. Sass
Resultaat: 35 EUR

E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G

F.Trumper
Startprijs 750 EUR

F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistisch landschap 100x80cm. Cond.: G

F.Trumper
Startprijs 750 EUR

F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 100x80cm. Cond.: G

Piet van Wijngaerdt, boslaantje
Startprijs 450 EUR

Piet van Wijngaardt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, bosrand met plas 24x9cm. Cond.: G

3 Schilderijtjes
Startprijs 45 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde schilderijtjes 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 8x12cm. Cond.: G

Schilderij ca 1900, bospad
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R

Ongesigneerd interieur
Resultaat: 170 EUR

Monogram P.L. ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Monogram P.L., olieverf op paneel, landschap met hooimijten en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:G

R. Cavallini 76
Resultaat: 20 EUR

Coos Dieters 1981
Startprijs 200 EUR

Coos Dieters 198, gemengde techniek op papier, abstracte compositie, 77x57 cm., Cond.:G

2 Gravures, mode 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesig., bruggetje
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1936, aquarel op papier, bruggetje met figuren 50x35cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Eduard Lespenewy 1895
Resultaat: 30 EUR

Eduard Lespenewy 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren (Duitse school) 32x24 cm.: Con.:G

Herman Romijn
Resultaat: 25 EUR

Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G

Bloementekening
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd? ca. 1930, gemengde techniek op papier boeket wilde bloemen. 18x24 cm., Cond.:G

Stilleven, fruit
Startprijs 30 EUR

Larense school, interieur
Resultaat: 40 EUR

Egyptische prent
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G

Muzikant in sneeuw
Resultaat: 20 EUR

L.B. Lieftinck, landschap
Startprijs 100 EUR

Japanse prent, geisha
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd, Japan ca. 1950, gouache op zijde, Japanse geisha met bloem 33x42cm. Cond.: G

Balinees meisje, ongesigneerd
Resultaat: 300 EUR

Schilderij, rozen
Resultaat: 70 EUR

P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 245 EUR

Schilderij, J. v. Os
Resultaat: 125 EUR

2 Landkaarten, 17e eeuw
Startprijs 60 EUR

Ton van Tast
Startprijs 125 EUR

Ton van Tast
Startprijs 125 EUR

Leo Vierhout, provence
Startprijs 200 EUR

Piet Zwier, stadsgezicht
Startprijs 875 EUR

Piet Zwiers (Meppel 1907 - 1965), olieverf op linnen, dorpsgezicht 60x80cm. Cond.: M

Hans Uhl, staalarbeider
Resultaat: 40 EUR

Hans Uhl (Duitse School), pastel op papier, staalarbeiders bij vuur 34x60cm. Cond.: G

Schilderij, molen met vaart
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd strandgezichtje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, impressionistisch strandgezicht met figuren 20,5x16cm. Cond.: G

Schilderij Joze
Resultaat: 65 EUR

Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G

Aquarel bloemen 1891
Resultaat: 15 EUR

Moderne abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G

Hollandse school, 2 kanten beschilderd
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands landschap met dorpsgezicht en mooie lucht (verso stadsgezicht met figuren) 33x23cm. Cond.: G

Schilderij Artz
Resultaat: 135 EUR

Icoontje, Maria
Startprijs 90 EUR

Moeder Gods van Vladimir. Russisch icoon omstreeks 1900, 8,5x10,5cm. Cond.: M

Icoontje, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Het bezoek van drie engelen aan Abraham en Sarah. Zogenaamde Oud Testamentische Triniteit. Russisch omstreeks 1920, 7,5x9cm.

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met bezem
Resultaat: 50 EUR

Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.

Peter Motz, schilderij
Startprijs 150 EUR

Peter Motz, olieverf op linnen, landschap met hoenderhok en kippen 30x40cm. Cond.: G

Heyboer
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Monogram M.B., stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ronald Frijling, Oosterse voorst.
Resultaat: 190 EUR

Peritti Kokko '78
Resultaat: 20 EUR

Aqaurel, M.A. Hanton
Resultaat: 30 EUR

M.A. Ranton 1928, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht 31x24cm. Cond.: G

Paneeltje, Charles Dickens
Resultaat: 20 EUR

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Schilderij, mediterraans
Resultaat: 25 EUR

PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 439/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

Schilderij, Aziatische rivier
Resultaat: 50 EUR

Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G

Larens interieur
Startprijs 40 EUR

Onis Schütz
Startprijs 75 EUR

Onis Schütz (Duitse School), olieverf op linnen, ploegende paardenspan met boer 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, plasgezicht met visser
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd plasgezicht met visser, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven rozen
Resultaat: 225 EUR

Schilderij, van Oort
Resultaat: 75 EUR

Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G

Anton Heyboer, 2 dames
Startprijs 300 EUR

Oosterse houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, Russisch
Resultaat: 60 EUR

Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G

Petri
Resultaat: 35 EUR

Petri, olieverf op linnen, zonnebloemen op vaas, 27x32.5cm., Cond.:G

R. Operti 1931
Startprijs 40 EUR

2x Wiebe van de Zee
Resultaat: 65 EUR

Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G

Schilderij, boten en strand
Startprijs 180 EUR

H. Balman 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten met figuren op strand 25x20cm. Cond.: G

Schilderij Mahnce, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Onges.Schoonhoven
Resultaat: 50 EUR

Aquarel, winters
Startprijs 640 EUR

H.C.A. Paradies 1907, pastel op papier, wintergezicht met bomen en figuren 46x32cm. Cond.: G

Ongesigneerd stadsgezicht
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G

Oude spotprent
Startprijs 20 EUR

Ikoon, moeder gods
Startprijs 400 EUR

Schilderij, H.v. Leeuwen
Resultaat: 40 EUR

H. van Leeuwen ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, A. Prins
Startprijs 100 EUR

Ikoon, moeder Gods
Resultaat: 750 EUR

Schilderij, G. Wielens
Resultaat: 25 EUR

G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G

Strand, boten
Resultaat: 325 EUR

Schilderij, H. ter Haar
Resultaat: 40 EUR

H. ter Haar, olieverf op linnen, Mediterraans dorpsgezicht met figuren 50x46cm. Cond.: G

Schilderij, 2 putties met fazant
Resultaat: 100 EUR

Modern schilderij
Startprijs 280 EUR

Bart de Graaf 20e eeuw, olieverf op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G