Twee antieke etsen, ca.1900, onduidelijk gesigneerd 1xJongkind?1885, Rue de St.Jacque Paris, zeilboot in rivier en 1x onleesbaar molen. 21x17 en 11x7cm., Cond.:G
H. (Kurper of Kuiper) 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij deuropening 24x19cm., Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, leerlooier, 12x16cm., Cond.:G
Japanse ingekleurde houtsnede, ca.1900, gesigneerd. Bloemen met vogel. ca.19x16cm., Cond.:G
Zivojin Celic ( 1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 73x71cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G
Range, olieverf op linnen, boerenhuis tussen bomen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G
J.van Raay, Bergen op Zoom 1898, ets op papier, boten aan de waterkant met figuren. 30x24 cm., Cond.:G
E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G
F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistisch landschap 100x80cm. Cond.: G
F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 100x80cm. Cond.: G
Piet van Wijngaardt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, bosrand met plas 24x9cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde schilderijtjes 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 8x12cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R
Monogram P.L., olieverf op paneel, landschap met hooimijten en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:G
Coos Dieters 198, gemengde techniek op papier, abstracte compositie, 77x57 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 1936, aquarel op papier, bruggetje met figuren 50x35cm. Cond.: G
Eduard Lespenewy 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren (Duitse school) 32x24 cm.: Con.:G
Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1930, gemengde techniek op papier boeket wilde bloemen. 18x24 cm., Cond.:G
Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G
Gesigneerd, Japan ca. 1950, gouache op zijde, Japanse geisha met bloem 33x42cm. Cond.: G
P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G
Piet Zwiers (Meppel 1907 - 1965), olieverf op linnen, dorpsgezicht 60x80cm. Cond.: M
Hans Uhl (Duitse School), pastel op papier, staalarbeiders bij vuur 34x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, impressionistisch strandgezicht met figuren 20,5x16cm. Cond.: G
Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands landschap met dorpsgezicht en mooie lucht (verso stadsgezicht met figuren) 33x23cm. Cond.: G
Moeder Gods van Vladimir. Russisch icoon omstreeks 1900, 8,5x10,5cm. Cond.: M
Het bezoek van drie engelen aan Abraham en Sarah. Zogenaamde Oud Testamentische Triniteit. Russisch omstreeks 1920, 7,5x9cm.
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G
Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.
Peter Motz, olieverf op linnen, landschap met hoenderhok en kippen 30x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G
M.A. Ranton 1928, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht 31x24cm. Cond.: G
PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G
Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 439/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G
Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G
Onis Schütz (Duitse School), olieverf op linnen, ploegende paardenspan met boer 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd plasgezicht met visser, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: G
Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G
Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G
Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G
H. Balman 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten met figuren op strand 25x20cm. Cond.: G
H.C.A. Paradies 1907, pastel op papier, wintergezicht met bomen en figuren 46x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G
H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G
H. van Leeuwen ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 50x60cm. Cond.: G
G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G
H. ter Haar, olieverf op linnen, Mediterraans dorpsgezicht met figuren 50x46cm. Cond.: G
Bart de Graaf 20e eeuw, olieverf op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G