Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Etsen, molen & landschap 1194
2 Etsen, molen & landschap

Resultaat:

35 EUR

H. Kuiper, interieur 1195
H. Kuiper, interieur
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Ets, leerlooier 1196
Ets, leerlooier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1197
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede ca. 1900 1198
Japanse houtsnede ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Zivojin Celic 1199
Zivojin Celic
Startprijs 500 EUR
Verkocht
v.d. Poel 1200
v.d. Poel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, pauwen 1201
Schilderij, pauwen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuws portret 1202
19e Eeuws portret

Resultaat:

150 EUR

Schilderij, boerderij aan weg 1203
Schilderij, boerderij aan weg
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gino Marcotta 1935 1204
Gino Marcotta 1935

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Winters riviergezicht 1205
Winters riviergezicht

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, wintergezicht 1206
C. Cornelisz, wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Paneel, 19e eeuw 1207
Paneel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
J.v.Raay 1208
J.v.Raay
Startprijs 30 EUR
Verkocht
E. Sass 1209
E. Sass

Resultaat:

35 EUR

F.Trumper 1210
F.Trumper
Startprijs 750 EUR
F.Trumper 1211
F.Trumper
Startprijs 750 EUR
Piet van Wijngaerdt, boslaantje 1212
Piet van Wijngaerdt, boslaantje
Startprijs 450 EUR
3 Schilderijtjes 1213
3 Schilderijtjes
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Schilderij ca 1900, bospad 1214
Schilderij ca 1900, bospad

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd interieur 1215
Ongesigneerd interieur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Monogram P.L. ca. 1900 1216
Monogram P.L. ca. 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
R. Cavallini 76 1217
R. Cavallini 76

Resultaat:

20 EUR

Coos Dieters 1981 1218
Coos Dieters 1981
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Gravures, mode 19e eeuw 1219
2 Gravures, mode 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Onduidelijk gesig., bruggetje 1220
Onduidelijk gesig., bruggetje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij 1221
Schilderij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eduard Lespenewy 1895 1222
Eduard Lespenewy 1895

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Herman Romijn 1223
Herman Romijn

Resultaat:

25 EUR

Bloementekening 1224
Bloementekening
Startprijs 15 EUR
Stilleven, fruit 1225
Stilleven, fruit
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Larense school, interieur 1226
Larense school, interieur

Resultaat:

40 EUR

Egyptische prent 1227
Egyptische prent
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Muzikant in sneeuw 1228
Muzikant in sneeuw

Resultaat:

20 EUR

L.B. Lieftinck, landschap 1229
L.B. Lieftinck, landschap
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Japanse prent, geisha 1230
Japanse prent, geisha

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Balinees meisje, ongesigneerd 1231
Balinees meisje, ongesigneerd

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, rozen 1232
Schilderij, rozen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1233
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Schilderij, J. v. Os 1234
Schilderij, J. v. Os

Resultaat:

125 EUR

2 Landkaarten, 17e eeuw 1235
2 Landkaarten, 17e eeuw
Startprijs 60 EUR
Ton van Tast 1236
Ton van Tast
Startprijs 125 EUR
Ton van Tast 1237
Ton van Tast
Startprijs 125 EUR
Leo Vierhout, provence 1238
Leo Vierhout, provence
Startprijs 200 EUR
Piet Zwier, stadsgezicht 1239
Piet Zwier, stadsgezicht
Startprijs 875 EUR
Verkocht
Hans Uhl, staalarbeider 1240
Hans Uhl, staalarbeider

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, molen met vaart 1241
Schilderij, molen met vaart

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd strandgezichtje 1242
Ongesigneerd strandgezichtje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij Joze 1243
Schilderij Joze

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Aquarel bloemen 1891 1244
Aquarel bloemen 1891

Resultaat:

15 EUR

Moderne abstracte compositie 1245
Moderne abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Hollandse school, 2 kanten beschilderd 1246
Hollandse school, 2 kanten beschilderd
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Schilderij Artz 1247
Schilderij Artz

Resultaat:

135 EUR

Icoontje, Maria 1248
Icoontje, Maria
Startprijs 90 EUR
Icoontje, 19e eeuw 1249
Icoontje, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij 1250
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, meisje met bezem 1251
Schilderij, meisje met bezem

Resultaat:

50 EUR

Peter Motz, schilderij 1252
Peter Motz, schilderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Heyboer 1253
Heyboer

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Monogram M.B., stilleven 1254
Monogram M.B., stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ronald Frijling, Oosterse voorst. 1255
Ronald Frijling, Oosterse voorst.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Peritti Kokko '78 1256
Peritti Kokko '78

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Aqaurel, M.A. Hanton 1257
Aqaurel, M.A. Hanton

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Paneeltje, Charles Dickens 1258
Paneeltje, Charles Dickens

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee gezichten 1259
Twee gezichten

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Schilderij, mediterraans 1260
Schilderij, mediterraans

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Herman Brood 1261
Herman Brood

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Aziatische rivier 1262
Schilderij, Aziatische rivier

Resultaat:

50 EUR

Larens interieur 1263
Larens interieur
Startprijs 40 EUR
Onis Schütz 1264
Onis Schütz
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schilderij, plasgezicht met visser 1265
Schilderij, plasgezicht met visser

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, stilleven rozen 1266
C. Cornelisz, stilleven rozen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, van Oort 1267
Schilderij, van Oort

Resultaat:

75 EUR

Anton Heyboer, 2 dames 1268
Anton Heyboer, 2 dames
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oosterse houtsnede 1269
Oosterse houtsnede

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Russisch 1270
Schilderij, Russisch

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
 Petri 1271
Petri

Resultaat:

35 EUR

R. Operti 1931 1272
R. Operti 1931
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Wiebe van de Zee 1273
2x Wiebe van de Zee

Resultaat:

65 EUR

Schilderij, boten en strand 1274
Schilderij, boten en strand
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schilderij Mahnce, stilleven 1275
Schilderij Mahnce, stilleven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onges.Schoonhoven 1276
Onges.Schoonhoven

Resultaat:

50 EUR

Aquarel, winters 1277
Aquarel, winters
Startprijs 640 EUR
Verkocht
Ongesigneerd stadsgezicht 1278
Ongesigneerd stadsgezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstilleven 1279
Schilderij, bloemstilleven

Resultaat:

50 EUR

Oude spotprent 1280
Oude spotprent
Startprijs 20 EUR
Ikoon, moeder gods 1281
Ikoon, moeder gods
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Schilderij, H.v. Leeuwen 1282
Schilderij, H.v. Leeuwen

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, A. Prins 1283
Schilderij, A. Prins
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ikoon, moeder Gods 1284
Ikoon, moeder Gods

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schilderij, G. Wielens 1285
Schilderij, G. Wielens

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Strand, boten 1286
Strand, boten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, H. ter Haar 1287
Schilderij, H. ter Haar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, 2 putties met fazant 1288
Schilderij, 2 putties met fazant

Resultaat:

100 EUR

Modern schilderij 1289
Modern schilderij
Startprijs 280 EUR