Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Landkaart Dutschland Eisenbahn 1386
Landkaart Dutschland Eisenbahn

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Aquarel, bloemmotief 1387
Aquarel, bloemmotief

Resultaat:

130 EUR

Ongesigneerd modern 1388
Ongesigneerd modern
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, straatgezicht 1389
Schilderij, straatgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Fischer ca. 1950 1390
Fischer ca. 1950

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ad Verstijnen 1391
Ad Verstijnen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Sachsen 1392
Sachsen

Resultaat:

15 EUR

2 Schilderijen, Russisch 1393
2 Schilderijen, Russisch
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Maria met kind 1394
Schilderij, Maria met kind
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ton Ancone, vaas met bloem 1395
Ton Ancone, vaas met bloem

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Monogram H. 1396
Monogram H.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderijtje, havengezicht 1397
Schilderijtje, havengezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lithografie ca. 1900 1398
Lithografie ca. 1900

Resultaat:

40 EUR

Schilderij M.J. Manschot 1399
Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 75 EUR
Lithografie ca. 1900 1400
Lithografie ca. 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
S. Pomplun 1401
S. Pomplun

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Bolsward 1402
Schilderij, Bolsward

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabische voorstelling 1403
Ongesigneerd, Arabische voorstelling

Resultaat:

25 EUR

Constant Artz 1404
Constant Artz
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, wintergezicht 1405
Ongesigneerd, wintergezicht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Litho Corneille 1406
Litho Corneille

Resultaat:

130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1407
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 30 EUR
W.G.F. Jansen 1408
W.G.F. Jansen
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Modern schilderij, 80-er jaren 1409
Modern schilderij, 80-er jaren

Resultaat:

25 EUR

P. Dahle 1410
P. Dahle
Startprijs 25 EUR
Verkocht
V. Kranz, kamelen 1411
V. Kranz, kamelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
P. Schulz Schwieder 1412
P. Schulz Schwieder

Resultaat:

30 EUR

Brennauer 1955 1413
Brennauer 1955
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ton Ancone, Auerhaan in bos 1414
Ton Ancone, Auerhaan in bos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
C. Wentsch 1415
C. Wentsch

Resultaat:

25 EUR

Schilderij, Briels + boek 1416
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR
Litho 1417
Litho
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Frans Manders 1418
Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tekening, Anton Mauve 1419
Tekening, Anton Mauve

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Olieografie groot 1420
Olieografie groot

Resultaat:

120 EUR

Impressionistisch schilderij 1421
Impressionistisch schilderij
Startprijs 110 EUR
Schilderij in Cobra stijl 1422
Schilderij in Cobra stijl
Startprijs 250 EUR
Pit van Loo, klein 1423
Pit van Loo, klein
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Pit van Loo, groot 1424
Pit van Loo, groot

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, boerenhoeve 1425
Schilderij, boerenhoeve
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Damesportret 17e eeuw 1426
Damesportret 17e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Ikoon ca. 1900 1427
Ikoon ca. 1900

Resultaat:

190 EUR

R. Waleijn, portret 1428
R. Waleijn, portret
Startprijs 100 EUR
Ikoon, Maria met kind 1429
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 175 EUR
C.V. Strombeck 1885 1430
C.V. Strombeck 1885
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Landschap bergen en kasteel 1431
Landschap bergen en kasteel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Jan Kagie Jr., stilleven 1432
Jan Kagie Jr., stilleven

Resultaat:

95 EUR

Landschap ca. 1900 1433
Landschap ca. 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schilderij, kip en haan 1434
Schilderij, kip en haan

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
H. Hermans, winter 1435
H. Hermans, winter

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tekening, man op stoel 1436
Tekening, man op stoel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schelpenvisser 1437
Schelpenvisser

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Etsen 1438
2 Etsen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Schilderij, E. Klaussen 1439
Schilderij, E. Klaussen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Cats 1440
Schilderij, Cats

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Burghoorn 1441
Schilderij, Burghoorn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, M.W. Visser 1442
Schilderij, M.W. Visser

Resultaat:

25 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1443
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Marie Kelting 1444
Marie Kelting
Startprijs 75 EUR
Schilderij, boerderij 1445
Schilderij, boerderij
Startprijs 25 EUR
Stilleven, Beekman 1446
Stilleven, Beekman
Startprijs 25 EUR
Ets, vrouw voor spiegel 1447
Ets, vrouw voor spiegel
Startprijs 15 EUR
Jan Oosting 1985, ets 1448
Jan Oosting 1985, ets
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Tonny Huizing, aquarel 1449
Tonny Huizing, aquarel

Resultaat:

30 EUR

Bert de Wilde 1450
Bert de Wilde
Startprijs 15 EUR
M. v.d. Bos 1451
M. v.d. Bos
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Schilderij, B. Korf 1452
Schilderij, B. Korf

Resultaat:

20 EUR

Schilderij, Liska? 1453
Schilderij, Liska?
Startprijs 60 EUR
C. Bouter 1454
C. Bouter
Startprijs 250 EUR
Schilderij, R. Huberti 1455
Schilderij, R. Huberti
Startprijs 90 EUR
Verkocht
M. de Herdt, stilleven 1456
M. de Herdt, stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij Voigt, panorama Berlijn 1457
Schilderij Voigt, panorama Berlijn

Resultaat:

50 EUR

Portret van een dame 1458
Portret van een dame
Startprijs 60 EUR
Bosboom, schilderij 8880
Bosboom, schilderij
Geen vanafprijs