Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Ets 17-18e eeuw, ets op papier, zwerver met stokken, 14x9cm., Cond.:G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1917 (Mura Karoly?, Hongaarse of Russische school), olieverf op linnen, portret van een man met muts en baard 38x30cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
V. Stasik 1936 (Sarosi Paraszy Typus), olieverf op linnen, portret van een man 37x47cm. Cond.: G
Hakse en Cazimir (Duo), Acryl op paneel, 2000, Friesland, waddengebied. 101x122cm., Cond.:G
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon in Petersburgse stijl met een zilveren ( ?) rizza. Russisch omstreeks 1900. 14,5x18cm. Cond.: M
Moeder Gods van Feodorovsk. Russisch omstreeks 1800 met een geelkoperen randversiering (basma) 26x31,5cm.
Armenak Karapetian (Tjechoslowakije 1959, diverse exposities), gemengde techniek (acryl), twee figuren 27x42cm.
J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
J.G.Gerstenauer, olieverf op paneel, Houtsprokkelaars bij bospad, ca. 1900, 31x23 cm., Cond.:G