15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Groot jachtstilleven 1109
Groot jachtstilleven
Startprijs 800 EUR
John F. Hulk, reiger 1081
John F. Hulk, reiger
Startprijs 800 EUR
J.H. Wijsmuller, bosgezicht 1014
J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Roelf Rijkens 1005
Schilderij, Roelf Rijkens
Startprijs 800 EUR
F.Trumper 1211
F.Trumper
Startprijs 750 EUR
F.Trumper 1210
F.Trumper
Startprijs 750 EUR
Arthur Fendel, koeien 1153
Arthur Fendel, koeien
Startprijs 750 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1341
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 700 EUR
Frits Goosen, winterlandschap 1327
Frits Goosen, winterlandschap
Startprijs 700 EUR
Frans Oerder, bloemen 1019
Frans Oerder, bloemen

750 EUR

Frederik van Rossum du Chattel 1011
Frederik van Rossum du Chattel
Startprijs 700 EUR
Leo Eland, Indisch landschap 1130
Leo Eland, Indisch landschap

650 EUR

Icoon 1088
Icoon
Startprijs 650 EUR
John F. Hulk, schapen 1062
John F. Hulk, schapen

600 EUR

Ype Wenning, Delftse vaart 1038
Ype Wenning, Delftse vaart

750 EUR

Aquarel, winters 1277
Aquarel, winters
Startprijs 640 EUR
Jan te Wierik 1134
Jan te Wierik

600 EUR

Roger Deverin, de Seine 1133
Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1116
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 600 EUR
Barok schilderij, doodskop 1015
Barok schilderij, doodskop

540 EUR

Pendant, portretten 1069
Pendant, portretten

1.650 EUR

Joop Kropff 1036
Joop Kropff
Startprijs 550 EUR
Corneille, vrouw 1346
Corneille, vrouw

500 EUR

Ikoon, moeder Gods 1284
Ikoon, moeder Gods

750 EUR