15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Zivojin Celic 1199
Zivojin Celic
Startprijs 500 EUR
Arie Knikker senior 1191
Arie Knikker senior
Startprijs 500 EUR
Icoon 1146
Icoon
Startprijs 500 EUR
Johannes Bosboom, kerkinterieur 1117
Johannes Bosboom, kerkinterieur
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Bogman 1106
Schilderij, Bogman
Startprijs 500 EUR
Anton Heyboer, ets 1056
Anton Heyboer, ets
Startprijs 500 EUR
Icoon ca. 1800 1049
Icoon ca. 1800
Startprijs 500 EUR
Portret van een heer (boer) 1046
Portret van een heer (boer)
Startprijs 500 EUR
Portret van een Rus 1043
Portret van een Rus
Startprijs 500 EUR
Barok schillderij, moeder met kind 1027
Barok schillderij, moeder met kind

450 EUR

M. de Jongere 1020
M. de Jongere

500 EUR

Henri Kley, winter 1003
Henri Kley, winter
Startprijs 500 EUR
Schaapsherderin 1321
Schaapsherderin
Startprijs 480 EUR
Twee gezichten 1259
Twee gezichten

380 EUR

Schilderij, Hans von Lassen 1018
Schilderij, Hans von Lassen
Startprijs 460 EUR
Schilderij, Peter Diem 1292
Schilderij, Peter Diem

450 EUR

Piet van Wijngaerdt, boslaantje 1212
Piet van Wijngaerdt, boslaantje
Startprijs 450 EUR
Anton Heyboer, man 1055
Anton Heyboer, man
Startprijs 450 EUR
Romantisch schilderij 19e eeuw 1009
Romantisch schilderij 19e eeuw

450 EUR

Damesportret 17e eeuw 1426
Damesportret 17e eeuw

700 EUR

Ikoon, moeder gods 1281
Ikoon, moeder gods
Startprijs 400 EUR
Hollandse school, 2 kanten beschilderd 1246
Hollandse school, 2 kanten beschilderd
Startprijs 400 EUR
A. de la Riviere 1184
A. de la Riviere
Startprijs 400 EUR
Gobelin, edele dame in tuin 1174
Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 400 EUR