Deutschland Eisenbahnnetz, wichtigsten Flussdampfschiff - stationen Häfen für Seedampfer, Adolf Gräf 56x66cm. Cond.: R
Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G
Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Oude landkaart "Die preussische provinz Sachsen, Erklärung Hauptstadt der Provinz Magdeburg" 47x57cm. Cond.: G
Twee schilderijen van Yakovleva Veronica (Russische School), olieverf op linnen, landschappen 27x20cm. en 29x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, vaas met bloem 35x45cm. Cond.: G
Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf nach W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf, motief W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R
S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G
Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 -1951 Soest), olieverf op paneel, 4 eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R
Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
V. Kranz ca. 1930, olieverf op paneel, bedoeïnen met kamelen bij water 48x34cm. Cond.: R-G
P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G
C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca, 1900, olieografie op linnen,Chique interieur met figuren. 70x95cm., Cond.:R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 26x17cm. Cond.: G
Appel ca. 1950, olieverf op linnen, kip 40x50cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, rots bij branding 46x38cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Hollandse boerenhoeven 40x60cm. Cond.: G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Icoon, Christus met kelk en heilig brood, Oost-Europees 19e eeuw ,35x25cm.Cond.: M
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adellijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G
Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G
J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G
M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 30x35cm. Cond.: G
Marie Kelting (Amsterdam 1886 -1969 Vleuten), gemengde techniek op papier, leguaan op rots44x32cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G
Jan Oosting 1985, ets op papier, de vlucht van de schaarbekken 58x60cm. Cond.: G
Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G
Bert de Wilde '76, zeefdruk op papier, Hollands silhouet 30x22cm. Cond.: G
M. v.d. Bos 80 4/20, lithografie op papier, titel uurwerk 56x40cm. Cond.: G
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G
Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.
B. Huberti? ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met jager 37x57cm. Cond.: G
M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G