Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Delen groen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf sieraden met groene stenen/kralen. colliers hanger armband ringen broches.

Ring GG ruitvorm met briljanten
Startprijs 400 EUR

Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.

Collier grof.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.

6 Delen zilv./bloedk.
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren ringen, 3 zilveren broches en zilveren oorhangers, alles met bloedkoraal

Biesmarkcollier, onedel
Resultaat: 15 EUR

Biesmarkcollier, met bollen, verlopend model, onedel. Lengte 44 cm.

Collier en hanger met steen div.kleuren
Startprijs 30 EUR

Collier en hanger double, met in de hanger een steen met diverse kleuren.

Zilveren horloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, dames model met brede vierkante schakels. Voorzien van veiligheidsketting

6 Delen sieraden rood wit
Resultaat: 30 EUR

Diverse sieraden met double en rood-wiite kralen. Oorhangers, broche, choker, hanger en kralen collier

Ring GG blauw saffier, briljant
Startprijs 220 EUR

Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.

Vergulde hanger Ei met paarse stenen
Startprijs 60 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei met paars, zwart en blauw emaille. Op het ei zitten diverse paarse bolgeslepen stenen.

Vergulde hanger Ei met kikker
Resultaat: 60 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei met daarop een groen geemailleerde kikker. Verder zit er op de hanger een rand met zirconias

Klompje GG met collier
Resultaat: 85 EUR

Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.

Vergulde hanger Ei met Blauw
Startprijs 75 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei, een wat groter model. Onderaan zit een blauwe bol geslepen steen. Over het Ei heen zitten diverse zirconias tussen zwart en blauw emaille. zeer sierlijk model.

Zilveren hanger Ei zwart met zirconias
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger in de vorm van een Ei, met zwart emaille en zilveren blaadjes met zirconias. Aan de onderzijde van het ei zit een zilveren bloem met parel.

Zilveren oorhangers met groen steen
Startprijs 90 EUR

Zilveren oorhangers met bloemetjes in groen emaille waaraan een groene ronde steen met versiering hangt

18Kr. speld met brilj.
Startprijs 140 EUR

Speld, 750/000 met in het midden een blauw saffier en aan weerskanten 5 diamanten, verlopend in grootte. De bovenzijde van de broche is gerhodineerd. ca. 3,7 gr.

Hanger GG, blad brilj.
Startprijs 100 EUR

Hanger GG 585/000, in de vorm van een blaadje met 12 briljanten ca. 0.10 crt. ca. 2,1 gr.

Mart Visser servetketting
Resultaat: 10 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

3 Ringen GG
Resultaat: 170 EUR

Drie ringen GG 585/000, 2 trouwringen en 1 fijne zegelring. totaal ca 9.6 gr.

Zilveren ring Otazu
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000, breed model met 6 zirconias van het merk Otazu. ø 50. ca 12.2 gr

Zilveren oorclips schelp
Resultaat: 20 EUR

Zilveren oorclips in de vorm van een schelp met blauw emaille en een parel. ø 1,8 cm ca 6.8 gr.

10 Delen double, zwart
Resultaat: 20 EUR

Diverse double sieraden met zwarte stukken.

10 Delen donkerblauw
Resultaat: 35 EUR

Tien delen, diverse sieraden met blauw, o.a. armband ketting speld ring.

10 Horloges
Resultaat: 60 EUR

Tien horloges, diverse modellen.