Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Cameehanger, goud
Startprijs 175 EUR

Mooie gouden cameehanger, 585/000, rond model met duidelijke afbeelding en brede bewerkte gouden rand. ca 5 gr.

Ivoren broche en hanger
Resultaat: 50 EUR

Broche gemaakt van antiek ivoor in de vorm van een roos en een hanger van antiek ivoor in de vorm van een ei waaruit een duif komt., een bijzonder stuk!

Diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Kavel modesieraden o.a; double armband en kettingen Cond.: G

Diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Kavel modesieraden diverse oorclips Cond.: G

Diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Kavel modesieraden diverse oorclips Cond.: G

15 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijftien delen diverse sieraden, o.a. hangers armband.

Russisch zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Oud Russisch plated zakhorloge met hamer-en sikkelmotief, 20e eeuw. ø4cm., Cond.:R

Snoer barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit barnsteenkralen met verschillende kleuren, verlopend in groottte. In het midden een bruine dikke barnsteenbol. Lengte 57 cm.

Ivoren set
Startprijs 80 EUR

Set antiek ivoor, bestaande uit een choker, een armband, 2 ringen en 2 paar oorhangers

Snoer Turkoois
Startprijs 60 EUR

Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting